Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyors hajzsírosodás hajbalzsam...

Gyors hajzsírosodás hajbalzsamtól/sampontól/vasalástól?

Figyelt kérdés

~ 2 hónapja vettünk egy Gliss Kur balzsamot (kb. ekkor kezdődött a gyors zsírosodás), hajba masszírozós, majd kiöblítős fajtát. Az egész hajamat bekentem vele mindig, át is fésültem, hogy mindenhol érje a szmötyi. Utána alaposan kiöblítettem... Másnap szép lett tőle a hajam, jól kezelhető (ki is vasaltam reggel). Egy napig bírta, de este már látszott, hogy reggelre be fog zsírosodni.


Eddig 1 héten 1x, vasárnap mostam hajat, most már vasárnap és szerdán. Vasárnap 2x mosom át (már nem balzsamozom be), szerdán 1x (rossmann-os frucht und vitamin und ezerjó sampont használok már egy jó ideje)

Hajat 1x vasaltam egy héten.


Ezen a héten szerdán johnson's samponnal mostam hajat 1x, nem kentem rá balzsamot, nem vasaltam ki, de ugyan olyan retkes c:


Miben keressem a hibát? Úgy gondolom ha a tinikor miatt lenne akkor már eddig is ezzel szenvedtem' volna. Vagy attól lehet hogy kiengedem? Mert eddig csak összefogva hordtam a hajamat.


Tanácsaitokat előre is megköszönöm!


2016. ápr. 29. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A Gliss Kur balzsammal én is ugyan így jártam! Teljesen tönkre vágta a hajam. Én Wu2 sampont használok és Schauma bazsamot, de csak egy minimálisat, azt is csak a hajvégekre. Óvom a hőtől (hajvasaló, hajszárító, kúpvas). Úgy tűnik már kezd rendbe jönni és "nehezebben" zsírosodik.
2016. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értelek... És mennyi idő után kezdett rendbe jönni?
2016. máj. 1. 01:46
 3/3 anonim ***** válasza:
kb 2 hét után
2016. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!