Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első randira melyik haj volna...

Első randira melyik haj volna a jobb választás?

Figyelt kérdés
Általában ilyen alkalomkor leengedett hajjal szoktak menni az emberek de én elgondolkodtam azon, hogy egy összekötött magas lófarokba kötném a hajam. Jó választás volna? Vagy inkább maradjak a kiengedettnél? Tudom ilyenkor úgy kell, hogy ha hullámos szokott lenni a hajad akkor ne egyenesítsd ki a randira mert akkor másabbnak mutatod magad mint amilyen a hétköznapokban vagy, ebben az esetben én gyakran kötöm össze és leengedve is sokszor van úgyhogy ez alapján nem tudok dönteni. :) Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 4. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben mindegy.

Inkább időjárás alapján választanék.

Esős, szeles időben inkább copf legyen.

2016. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En kiengedett hajjal mentem. :)

Semmi extra.:)

2016. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is arra szavazok, hogy időjárás alapján válassz.
2016. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyiket jobban szereted,jobban erzed vele magad. Bar egy szelesebb napon az osszefogott haj valoban praktikusabb.
2016. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a faaszságot valami Nők lapja írta?
2016. máj. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!