Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom milyen sampont...

Nem tudom milyen sampont válasszak, mert eddig szinte egyik sem vált be! Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval olyan samponjavaslatokat szeretnék, amitől nem egy nap alatt zsírosodik be.Most pélául Gliss Kurt használok, de ennél szinte minden hajmosás után olyan volt a hajam, mintha zsíros maradt volna...Próbáltam már a head&schoulderst is, meg a babasampont is, meg mindenféle schaumát,loreal parist, meg gliss kurt, egyik sem vált be.. És ez már nagyon idegesítő. Hallottam már a csalánsamponokról, a wu2-ről, a médeáról, meg a kénsamponokról is.. Valakinek bevált valamelyik?? Előre köszönöm a segítséget :)

2016. máj. 6. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Médea nevű sampon bevált. Szárító hatású
2016. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


én szinte csak ezt használom, kb 4-5 napig vállalható vele a hajam, ami azért jó eredmény, mert a többi sampon után már két nap múlva úgy néztem ki mint akit leöntöttek egy flakon olajjal.

2016. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ~OnLány~ ***** válasza:

Én is Ultra doux mániás vagyok,csak másik fajtát használok. :D


[link]


Nekem meg ettől gyönyörű fényes és selymes a hajam,több napra rá zsírosodik.Szilikonmentes is.

És érdekes,hogy még harmadnap is érzem az illatát.

2016. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A wu2 jó! Nagyon is! Régebben amikor ez volt a "divatban" sok fodrász ezzel mosta a vendégek fejét,mert elég erős most bocsi de "zsíroldó "hatása van. Tudom h ez most furán hangzik de nem tudom másképp megfogalmazni. Derékig érő hosszú barna hajam van és dús is,ha én a wu2 vel megmosom,drótszerű lesz az öblítéskor a hajam,de nem is zsírosodik be olyan gyorsan,viszont szárít,de nagyon ez miatt megtörheti a hajszálakat. De ha csak használod mondjuk 2hónapig max.8x (minden héten 1x) akkor biztos hogyha utána átállsz másik hajsamponra akkor bírni fogja a hajad. De viszont a samponokat ne váltogasd olyan sűrűn,mert az is okozhat zsírosodást. Sokáig egyet használtam(1évig) és hozzá szokott a fejem,tehát egy héten egyszer kellett hajat mosnom,majd váltogattam,hogy mi az ami tényleg jó,mert semmi sem akart használni és az egyszeri hajmosásból heti 2 lett. azóta is keresem melyik jó a hajamnak,de amig megtalálom itt a wu2
2016. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Ez az én hajamra is igaz, nekem is ilyen volt de a csalánsampon nekem nem vált be... Nekem bevált a Balea sampon/balzsam is! A Dm üzletekben megtalálhatod :)
2016. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, most Médeát vettünk, kipróbálom :)
2016. máj. 8. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a Medea vált be

Igaz most Schauma-t próbálok de majd ujra visszatérek a Medea-ra

2016. máj. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam a Médeát és nekem nagyon ígéretesnek tűnik, köszönöm szépen!! :)
2016. máj. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!