Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy minden ok...

Evil kérdése:

Miért van az, hogy minden ok nélkül kb. 2 havonta pattanásos lesz az arcom?

Figyelt kérdés

Pár napig tart és amilyen hamar jött olyan hamar emúlik.

Fiu vagyok.


2008. szept. 24. 14:40
 1/1 anonim válasza:
Több oka is lehet, a hormonok is játszadozhatnak veled, vagy rossz az életmódod. A bőrön rögtön meglátszik, hogyha egészségtelen kajákat eszel, vagy ami még fontosabb, kevés vizet iszol! A szervezet a benne felhalmozott mérget a bőrön keresztül is megmutatja. Én a helyedben biztos elmennék egy természetgyógyászhoz, mert az mindent figyelembe vesz, amikor gyógyít, a szevezetet egészként kezeli, és a lelki folyamatokat is figyelembe veszi, nem úgy, mint a bőrgyógyász, aki csak a tüneteket igyekszik orvosolni. De azt is hallottam, hogy elfojott, szexuális vágyak is okozhatják, vagy az ellentéte, a félelem a szextől.
2008. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!