Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi hajfesték kell hogy a...

Mennyi hajfesték kell hogy a lapockáig érő hajam rendesen, alaposan befogja?

Figyelt kérdés
Szőkéből akarok vöröset, az eredeti terv hogy fodrásszal csináltatom de sajnos annyira csóró vagyok hogy valszeg legközelebb erre jövő hónapban lenne pénzem, szóval ha nagyon eldurvulna az agyam és rohadtul elegem lenne a szőkéből (hamvasítás, sárga a töve, nem szedi ki elég világosra a tövét, stb) akkor ha egy adag festék 110ml, akkor hányat érdemes venni hogy úgy jól, tocsogósan befedje ez egész hajam hogy biztos ne maradjon ki sehol?
2016. máj. 10. 22:38
 1/7 anonim válasza:
En 60ml-bol veszek kettot es ugyanekkora hajan van de epphogy eleg,szerintem vegyel kettot
2016. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két dobozt vegyél.
2016. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Eszter76 ***** válasza:
Két doboz mindenképp, de jobb esetben a festékre is rá van írva.
2016. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább két doboz, plusz az oxidáló. (bár nem tudom milyen festék az, amelyik 110 g-os, ilyen kiszereléssel még sosem találkoztam...) Habár ha bolti cucc és a festék és oxi összesen ennyi, akkor még a két doboz sem lesz elég. Három áráért meg már fodrász is bekeni, nem?
2016. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a kicsit váll alá érőhöz elment 2 doboz.
2016. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fodrászkellékesnél kapni külön tubusban és külön oxit, a tubus 50ml és 2db 30ml-es oxit adnak hozzá, ez egy "adag"
2016. máj. 11. 20:17
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja nem, 1 oxi 60ml, 2 kell belőle (1+2 arány) és a festék tubus is 60ml szóval összesen 180, fuh, régen használtam már ilyet.

Amúgy nem drága, a festék 5-600Ft, 1 oxi meg 110Ft.

2016. máj. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!