Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teafa illóolaj? Hogyan lehet...

Teafa illóolaj? Hogyan lehet használni arcbőrre a teafaolajat, mibe keveritek? Nem fényérzékenyítő?

Figyelt kérdés
Mitesszereket eltünteti?

2016. máj. 13. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy vattakorongot enyhén nedvesíts be, és arra mehet 1-2 csepp teafaolaj (hígítva ajánlott használni). Ezt felviheted az arcodra. Nem okoz fényérzékenységet.

Egyénfüggő, hogy kinek tünteti el a mitesszereket.


Fogászati asszisztensként ajánlanék +1 tippet. Fogkrémre cseppents minden este 1csepp teafaolajat. Borzalmas íze van, de a fogaid meg fogják hálálni a törődést. Ez a legjobb természetes nyálkahártya és fogfertőtlenítő. Ügyelj arra, hogy ne nyeld le! Többek között sem fogszuvasodásod, sem fogköved nem fog kialakulni. Ausztráliában évek óta használják, de sajnos a kelet-európai térséget ellátó gyógyszer-, és kozmetikaipar még mindig a reklámkemikáliáit akarja ránk kényszeríteni :(

2016. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves Vienetta! Hálásan köszönöm mindenre kiterjedő, részletes válaszodat és a fogápolási tippeket! (Amúgy nagyon jók a fogaim. :-))
2016. máj. 13. 11:31
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia Vienetta!


Tudnál még írni?


Szerinted fogfehérítéshez érdemes fogfehérítő fogkrémet használni? Eddig nem használtam ilyesmit. Elég érzékeny az ajkam és évekkel ezelőtt leálltam a fogkrémek használatával.

Fogport használtam nagyon sokáig.


Mostanában pedig újra elkezdtem használni fogkrémet, de ez gyógynövényes. (Ez a neve: Maharishi Ayurveda Ayurdent mild.) Persze, ez nem fehérít. (De az ajkamat sem szárítja.)


Volt olyan, hogy fogport sem használtam, csak azt a nano fogkefét, biztosan ismered.


Amúgy jók a fogaim, nem fogkövesek, nem lyukadnak - és szeretném is ezt fenntartani.


Neked mi a véleményed a fogfehérítésről? És mi a véleményed a fogporral történő fogmosásról?


Előre is köszi!!! :-)

2016. máj. 29. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Fogfehérítő fogkrém nem létezik. Ez csak egy agymosásig fajult marketingfogás. A drágább beárazásuk is a megtévesztés egy része.

A fogfehérítésről annyit érdemes tudni, hogy biztonságos házi fogfehérítés nem létezik zománckárosítás nélkül (ide tartozik a fogpor,szódabikarbóna,citrom, és ki tudja még milyen ZS kategóriás módszer, amiket előszeretettel szoktak ajánlani.

A legtartósabb, és legbiztonságosabb "fehérítést" csak fogorvos tudja megcsinálni. Fehérítés igazából nem is látezik, csak árnyalat halványítás. A fog alapszine viszont még így is meg fogja határozni, hogy mennyire lehet halványítani. Ráadásul ez sem tart örökké.

Szívesen ajánlanák olcsóbb és hatékony módszert ha lenne, de csak reklámtermékek vannak..

2016. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a részleteket!


Akkor majd utánanézek annak, hogy a fogorvosok mivel fehérítenek, illetve halványítanak.

2016. máj. 29. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!