Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj használata...

Ricinus olaj használata szemöldökre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

A ricinus olaj használatáról lenne pár kérdésem. Ricinus olajat szeretnék használni a szemöldökömre a gyorsabb növekedés érdekében. Utánaolvasgattam, hogy volt akinek nagyon sokat segített,ellenben voltak olyanok,akiknek elkezdett hullani tőle a hajuk/szemöldökük. Ezért most egy picit elbizonytalanodtam,mert én nem szeretnék így járni.

Kíváncsi lennék,hogy nektek milyen tapasztalatotok van a ricinus olajjal,hogy használjátok ( főleg a szemöldökre lennék kíváncsi,de ha a hajatokra használjátok,az is érdekel :) ) illetve mennyi ideig hagyjátok rajta és mennyi idő után láttatok változást?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. máj. 13. 12:15
 1/7 anonim válasza:

Szia!:)

Én a hajamra használok általában.. de a szemöldökömön, és a szempilláimon is kipróbáltam már. Nekem segített :) A hajam is minimálisan gyorsabban és szebben nő, a szemöldökömön, és a szempilláimon is tapasztaltam.

Na, de mivel téged a szemöldök érdekel a legjobban leírom..én, hogy csináltam és mit tapasztaltam. ( de természetesen mivel mindannyian másak vagyunk így eltérőek lehetnek az eredmények mindenkinél ) minden nap kenheted vele ha szeretnéd..amikor én vissza akartam növeszteni a szemöldököm, akkor minden nap használtam kb 2 hétig folyamatosan. Kisebb változást, és minimálisan gyorsabb növekedést észleltem, de nem kell hatalmas csodákat várni szerintem.. :) egy próbát megér.

2016. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2016. máj. 13. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég megkérdezni egy hozzáértőt, semmiképp nem ajánlaná mondjuk egy normális kozmetikus sem, hogy olajjal kend a szemöldököd. Mivel a ricinusnak semmiféle szőr/hajnövesztő hatása nincs, ez csak egy tévhit, hajra jó lehet mert puhítja, szőrre meg semmi értelme, ha eltömíti a pórusaid akkor hullhat tőle. A szemöldök alapjáraton 2-3 hét alatt visszanő teljesen. Nem kell semmivel sem kenni.
2016. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom növesztéshez nekem bevállt.
2016. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. máj. 13. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!:) nos en is hasznaltam hajnovesutesre nekem arra is bevallt, nekem hullott tole a hajam, de ez annak volt koszomheto hogy belemasziroztam es ezert sok hajhagymat kilazitottam.Valoszinuleg ezt tortenhetett a tobbiekkel is.A szemoldokomre hasznalom, mivel a koetikusnak sikerult az egyikel kisebbre gyantazni mint a masikat.Minden este bekentem, mar nehany honapja hasznalom es jol visszanott.Tudom, hogy ezt neki koszonhetem, mivel elotte ott ahol le volt gyantazni szinte semmi sem nott.Egy problema van vele, megpedig miota hasznalom ahova felkenem mindig megjelenik egy pattanas, szoval a szemoldokben mindig van valami kis pati.De a hatasa miatt megeri en ajanlom:)
2016. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam,de sajnos csalódnom kellett benne.

Egy-egy szőrszál a jobb és a bal szemöldökömből kihullott,pedig csak éjszakára kentem fel.

Amióta nem használom,a szemöldököm hullása megszűnt.

Szerencsére nem olyan feltűnő,mert amint észrevettem,hogy hullik abbahagytam. Mindenki szervezete más,valakinek jó,valakinek pedig nem. Nekem sajnos negatív tapasztalataim lettek a ricinussal kapcsolatban.

2016. máj. 14. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!