Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Bikinivonal...

Mit tegyek? Bikinivonal szőrtelenítés!

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy fogalmam sincs mit tegyek, nagyon érzékeny bőröm van, mindig borzasztóan kipattog, piros sebes és véraláfutásos lesz, mindegy hogy borotválok, epilálok vagy gyantázok e. Már nem is tudom mikor láttam úgy, hogy nem volt heges. :( Már annyi mindent kipróbáltam, kérlek segítsetek! :)

2016. máj. 14. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én elektromos borotvát (testszőrnyírót) használok. Igaz,hogy nem lesz tükörsima,erős szőrzet lévén látszanak a fekete pontok,de még így is jobb,mint kipattogva,kivörösödve.
2016. máj. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En depilaloval csinalom....es ha vegeztem.akkor teszek ra egeszsegugyi szeszt.kezdetbe is tehetsz..fertotlenitsd le magad es a gepet is. Masnapra szep lesz
2016. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!