Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért látom, hogy sok pasinak...

Miért látom, hogy sok pasinak korpás a haja? Miért nem tesznek ellene?

Figyelt kérdés
Elég sok pasinál ezt látom és sztem ez kicsit igénytelenségre vall. Ma már van mindenfele sampon meg miegymás, amivel ez kezelhető. Nőknél nem igazán látom.

2016. máj. 14. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Samponnal nem kezelhető a korpa, max van olyan ami kicsit ráragasztja a levált darabokat a fejbőrre:)

Alapvetően az étrendet kell rendbe tenni. Pont azért van annyi dagadt ember is, mer nem törődnek a kajával.

2016. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A samponoknak nem azonnali a hatásuk, több hét is lehet mire rendbejön.
2016. máj. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Sok az igénytelen ember. Pasiknál szerintem gyakoribb, mint nőknél, mert velük szemben talán kevésbé elvárás a szépség a régi idők miatt. (Nem minden pasi igénytelen.)

Nekem is van rokonom, akinek karácsonyra mindig márkás férfi tusfürdőt vagy sampont is vettünk, mert elég igénytelen volt és akartuk, hogy igényesebb legyen, becsajozzon végre. Gondoltuk, ha már ajándékba kapja, csak elhasználja, ha magától nem is venné meg. Erre az volt a reakciója, hogy "na ezt is beteszi a többi közé, mert még azok is megvannak". Érdekes, hogy egy vagy több teljes év alatt nem sikerült elhasználnia...

2016. máj. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Huuuu kedves utolsó, a sztoridtól a hideg is kirázott :D. Durva, milyen emberek vannak... Amúgy igen, a pasikkal szemben nincs akkora elvárás, ezért úgy érzik "lazíthatnak" nyugodtan :(. Amúgy ismeretségi körömben az a jellemző, hogy miután becsajozott, les.rja hogy néz ki, már nem olyan igényes. De a legdurvább pl volt töri tanárom gimiben, 4 év alatt képtelen volt bármit is kezdeni a korpájával, konkrétan a fekete/kék pulcsiján mindig látszódott :S (évek óta házas, nem is értem miért nem szólt be a felesége).
2016. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és azok a samponok nem érnek semmit. Illetve ezt hajlam okozza, örökölni lehet sajnos. Rendszeres hajmosás segíthet rajta, sampontól függetlenül. Ha meg annyira durva, akkor bőrgyógyász segíthet rajta. De sajnos ez időigényes, nem egyik napról a másikra történik.

Amúgy a pasik mindig kevesebbet törődnek magukkal. Szülöknek a szerepe is meghatározó szerepe van ebben, mit adnak át nekik gyerekkorukban. Valamint sokan úgy gondolják, csak a nőknek kell kpzmetikumokat használni.

2016. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ez nem minden férfira igaz. Pl. Személy szetint Én nagyon odafigyelek erre és mindig is sokat törődtem a hajammal is. De még mielőtt bárki melegnek titulálna vagy ilyesmi.. Nem, nem vagyok az. Csak azért van egy minimum szint.
2016. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!