Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett, száraz végű, vékonysz...

Festett, száraz végű, vékonyszálú, enyhén (össze-vissza) hullámos hajra milyen hajápolási termékek használatát javasolnátok?

Figyelt kérdés
Állig ér, és növesztem, ha ez számít. Eredetileg egér szőke, az a se szőke se barna hamvas semmilyen színű, ha nem szárítom be, vagy megizzadok/eső éri teljesen kusza lesz a hullámoktól, viszonylag kevés, és elöl fele olyan gyorsan nő, mit hátul. Sötétbarnára festem, mert ez jobban is áll, és nem is hullik annyira, mint a feketétől, viszont kétszer egy új festéket használtam, ami most sokkal jobban megviselte mint az amit előtte kb. fél évig használtam. Száraz, összeragad a vége (ezt fésülésnél érzékelem, hogy felül siklik, alul pedig nem, és néha érzem és hallom, ahogy ilyenkor el is szakad pár szál). Jobban göndörödik is, és sokkal jobban elfekszem, mint eddig, reggelente úgy néz ki mint egy madárfészek. Emiatt többet fésülöm, de szerencsére nemrég vettem egy Tangle Teezert, ez nem tépi annyira, mint az előző kefém.
2016. máj. 15. 17:19
 1/1 anonim válasza:
Szia, nekem is töredezett a hajam, argán olajat használok rá! Valami csodákra képes, drága de nagyon megéri az árát, a hajad végére kenj belőle, utána már simán kifésülöd.
2016. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!