Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, lányok! Mit kell...

Fodrászok, lányok! Mit kell tennem, hogy elérjem az álomhajam? Sötétbarnából lila?

Figyelt kérdés

Szeretnék a kávébarna sötét hajamból lilát varázsolni, régi álmom, és most végre valóra válthatom. Szeretném itthon megoldani, mert fodrásznál nagyon drága, és nincs állandó fodrászom, így nem igazán bíznék elsőre rá egy idegenre egy ilyen nagy munkát.

Sötétlilát szeretnék, de nem azt a padlizsánt, kicsit lilásabbat. Mit kell csinálnom a hajammal, hogy befogja a lila hajfesték? Köszönöm! :)



2016. máj. 15. 18:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és a kávébarna az csak hajszínező, de nem látnám kikopni, pedig már 3-4 hónapja nem is festettem újra... Ha meg nem lehet megcsinálni, akkor tudnátok ajánlani jó fodrászt, viszonylag jó áron? Köszi! :)
2016. máj. 15. 18:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Fess rá lila színezőt. Házilag kb ennyit tudsz tenni, de nem lesz élénk, intenzív, csak olyan lilás fényű lesz a hajad max.

Ha igazi lila a cél akkor először le kell szívatni a hajad és arra festeni a lilát. De ezt csak hozzáértő fodrásznál.

2016. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A színező a mostani hajszínedet valószínűleg egyáltalán nem fogná be. A hajam vége vörösesbarna, és pár hete kipróbáltam rajta kék, lila és rózsaszín színezőt is. Nos, nem látszott belőlük semmi. :') A tartós hajfesték lehet, hogy megfogná valamennyire (én ilyet használtam az egyébként barna hajamon [link] habár ez pont padlizsánlila, te pedig nem ilyet szeretnél. Meg ahogy kopik, egyre vörösebb lesz...), de ha olyan igazi lilát szeretnél, akkor tényleg fodrásznál kéne szőkíttetned. Sajnos tényleg elég drága, de egyszer biztos megérné. Egyébként én is pont ilyen helyzetben vagyok (és szintén lilás hajat szeretnék már egy ideje^^), szóval nézegettem fodrászokat, és találtam is egy üzletet [link] ők biztosan foglalkoznak ilyen extrém színekkel, és itt látszik az árazás is, de arról fogalmam sincs, összességében mennyi lenne egy szőkítés, festéssel meg a velejárókkal együtt. :/
2016. máj. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!