Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek, ajánlott ilyen...

Szerintetek, ajánlott ilyen frizura, ha fejtetőn sajnos kicsit, megvan ritkulva a haj? Látszódni fog?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Előre is köszönöm!


2016. máj. 16. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos igen, látszódni fog.

De miért szeretnél ennyire rövid hajat?

Persze megértem, ha neked tetszik, de szerintem a hölgy a képeken úgy fest, mint egy nyolc éves kisfiú.

2016. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia,

köszi, hogy írtál. :)

Mondjuk, jobban megnézve, tényleg olyan... :D

A mostani hajam nagyon kiszáradt, eléggé kezelhetetlenné vált. Plusz, sajnos még hullik is, és naponta kenem mindenfélével, de ahogy kibontom, sok kijön még, mert beleakad a fésű. :/ Ha csak pár cm-t vágatnék, akkor meg már nem tudnám összefogni és úgy is látszik a ritkulás..

2016. máj. 16. 17:00
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint, ha kiengedve van
2016. máj. 16. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem jobban teszed ha felkeresel egy profi fodrászt, aki tud nagyon jó hajápolási termékeket ajánlani a problémádra. De az is lehet, hogy vitaminhiányod van, érdemes lehet ennek is utána nézni. Illetve egy mesterfodrász abban is segíteni tud, hogy milyen frizurát válassz ahhoz, hogy el tudd leplezni a ritkulást, amíg nem jön rendbe.

Nem egyik napról a másikra fog megtörténni a csoda és nem is olcsó mulatság, de szerintem megéri mindent megtenni a szép hajért.

2016. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vitaminhiány, bárcsak az lenne. Hormonális a dolog. :/

Köszi, akkor lehet, hogy felkeresek egyet!

2016. máj. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!