Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna egy...

Pápárápúpipo kérdése:

Szerintetek jól állna egy világosbarna hajú kerekarcú lánynak az oldalt felnyírt haj?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, pl a stílusától is.
2016. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Stílusilag inkább vadócos.
2016. máj. 19. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Vállald be, úgyis itt a nyár. De azzal számolj, hogy mikor nőni fog visszafele irtó idétlenül mutat majd az5 centis haj mellett a jóval hosszabb haj. És kezelni is nehezebb lesz.
2016. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

A színes haj is "vadócosabb" például, nem csak a felnyírt haj. :)

2016. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amúgy olyasmire gondoltam hogy felnyiratom (nem olyan ultra rövidre) és a felnyírt részt szinező krétával befestem ;)
2016. máj. 19. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Kerek archoz kicsit furának hangzik, bár akár nyújthat is optikailag az arcon. Nekem pl. hosszúkás, egy hajszálnyit mintha még nyújtott volna rajta, de nem igazán izgatott. Volt egy oldalt is felnyírva, és két oldalt is, hosszabb, és rövidebb hajjal is. Nekem kb. fent 1cm alul 0,5 centi átmenetesre volt vágva(oldalt), én nem mertem nullással ledúratni. Most sötétbarna vagyok, akkor szőkén, és pirosra színezett hajjal is elég vad volt :) Imádtam, azóta növesztem bő egy éve, már az államig ér (4-5 frissítő vágással).

Hosszabb hajjal egész feltűnésnentesen le lehet növeszteni, de rövidebb hajjal sem nagy kunszt, csak pár hónapig áll furán, de egy jó fodrásszal abból az időszakból is ki lehet hozni a maxot, szóval szerintem vágj bele. Szerintem én is jobban bántam volna azt, ha félek, és nem próbálom ki.

2016. máj. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
a felnyírt haj SENKINEK nem áll jó, kerek archoz meg pláne előnytelen.
2016. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kerek archoz a legelőnytelenebb.
2016. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha fontos más véleménye neked, akkor ne csináld meg, mert bőven lesznek olyanok, akik megbámulnak miatta.

Ha nem tudod eldönteni, hogy jól állna-e, akkor baromi egyszerűen ahol tervezed felnyíratni fésüld le a hajad és jó szorosa- hogy a fejedhez simuljon a hajad- csatold hátra addig, ameddig felnyíratnád, így meg tudod nézni, hogy hogy fog majd kinézni.

Nekem másfél éve fel van nyírva, szeretem- nagyon-nagyon-, de én elég erős egyéniség vagyok, nem érdekel, ha megbámulnak- amire napi rendszerességgel van példa, kezdve a kisgyerekek kíváncsi tekintetétől, az apukák "Add Istenem, hogy az én lányomnak ne jusson ilyen az eszébe!" nézésén át az öreg nénik bosszankodó/elítélő pillantásáig minden előfordult már. :D Ha végül eldöntöd, hogy megcsináltatod, akkor meg gondolkozz még pár napot, barátkozz a gondolattal, hogy hiányozna-e valamikor, amit lenyíratsz stb. (privátban írj, ha van valami konkrét kérdésed szívesen válaszolok)

2016. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!