Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. SMit tegyek ha megkelt...

S. O. SMit tegyek ha megkelt bennem az eleszto?

Figyelt kérdés
Szoval azt olvastam, h pattanasok ellen jo az eleszto, ugyhogy kiprobaltam. Eleg sok vizet ittam ra, es allandoan bofognom kell, es olyan, mintha rengeteg szensavas vizet ittam volna es attol bofognek. Mit tegyek, h elmuljon???

2016. máj. 20. 14:22
 1/7 Eszter76 ***** válasza:
60%
Mennyi élesztőt ettél meg? Szerintem csak várnod kell és előbb-utóbb elmúlik, tenni nem hiszem, hogy sokmindent lehetne ellene.
2016. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem mondod komolyan h te megetted az élesztőt??????? azt az pattanásos területre kellett volna kenni :DDDD
2016. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
21%

Nájsz:D

Szerintem az nem tudna. Kéne neki oxigén. De nyugi. Igyál kis mustáros olajos tejet,tölts egy estét a wc-n és másnap semmi sem lesz.

2016. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Meleg/langyos vizet és cukros valamit ettél?
2016. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha langyos cuccot ittál rá, akkor így jártál! :D
2016. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:

Hallottatok már a "testhőmérséklet"-ről?

A melegség már alapból meglenne!:D

2016. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elso koszi! Mara mar elmult :)
2016. máj. 21. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!