Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hideg-meleg váltózuhanyos...

A hideg-meleg váltózuhanyos masszázs tényleg feszesíti, nagyobbítja a mellet, ahogy itt néhányan mondják? Lányok, nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? 19/L

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyobbítja,de feszesít és jót tesz a vérkeringésnek.
2016. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Megtapasztaltad már, hogy ez a véleményed?

Hány éves vagy?

2016. máj. 22. 16:45
 3/8 Scav ***** válasza:
45%

Ez tény. Nem csak a mellet, a teljes bőrfelületet feszesíti, mert a hideg-meleg váltás a keringésre hat.

De a bellet nem nagyobbítja, több zsírszövet nem lesz benne.

2016. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy azt elfelejtettem mondani, hogy 70A mellem van, és B-kosaras méretet szeretnék!

Műtétre nincs pénzem és nem is akarok implantátumot!

Képet meg NEM KÜLDÖK a mellemről, csak előre szólok!

Főleg azokra vonatkozik, akik képért kunyerálnak, mondván, hogy "látatlanból nem lehet megmondani"!

Tisztelet a kivételnek!

2016. máj. 22. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a következő esetek lehetségesek:

a) Megbarátkozol az A-s melleddel, és büszke, jó nő leszel.

b) Megműtteted.

c) Örökké keseregsz miatta, és önbizalomhiányos nő leszel.

d) Örökké keseregsz miatta, és minden varázslást kipróbálsz, és jó sok pénzedet adod sarlatánoknak, akik mindenféle praktikákat ígérnek.


Szerintem ha a műtétet kizárod, akkor csak az első a megfelelő választás.

2016. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendszeresen így zuhanyzom de az A-s mellem ettől még A-s maradt. Jó a bőrnek de a mell ettől nem fog nőni.
2016. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A te korodban mellkasmasszázzsal még valószínűleg lehet növelni valamennyire. Hidd el, akkor sem leszel semmivel sem értéktelenebb, ha akkora, mint most.
2016. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Bárkinek szívesen megcsinálom a mellkasmasszázst, mert értek hozzá (ez az egyik szakmám), és mert testileg és lelkileg is több szempontból nagyon egészséges. Csak azért nem írtam be rögtön én magam, mert mellnövelésre nem jó, tehát nem válasz a kérdésre. Egyébként viszont valóban szívből ajánlom. Én hátmasszázzsal szeretem kombinálni, együtt az igazi. :-)
2016. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!