Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A babasamponok tényleg jobbak,...

A babasamponok tényleg jobbak, mint a normális "felnőtteknek" való samponok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, hogy másoknak mennyire vált/nem vált be, de az én hajam kiszárította, és nagyon gubancos volt utána, alig lehetett kifésülni (derékig érő hajam van).

Nekem a Gliss Kur vált be.

2010. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de nekem beválik. :) Használtam mást is, de ez tűnik a legjobbnak. Én a Johnsons sampont használom, ás utána valami balzsamot is, általában Elseve-t. Szóval az én hajamra jó, én szeretem, mert nem csíp annyira, ha a szemembe megy, és jól tisztít. De lehet, hogy a te hajadra ugyanúgy nem jó, mint az előző válaszolónak.
2010. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem a Gliss Kurr tönkre tette a hajam, nagyon meggyengítette és veszített a tartásából, nagyon nem szeretem azt a sampont.
2010. ápr. 10. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a Tigi vált be.Tudom,hogy nagyon drága,és csak kevesen engedhetik meg maguknak,de ha valaki nem sajnálja rá a pénzt vagy tud összegyűjteni rá akkor tegye meg.és elég sokáig is elég(nekem 3 hónap,adagolós a feje és ez nagyon spórolós) a 400ml sampon + 250ml balzsam.Minden hajtípusra való van,nekem a kedvencem a vitaminos.A leszívatott,teljesen szétroncsolt hajamat 1 hónap alatt olyan szinten helyretette h hihetetlen.Én 8000et fizetek sampon+balzsam+házhozszállítás,és a tigi.hu-ról rendelem.
2010. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tigit a környékünkön nem lehet kapni sehol sem. Gondolom az csak a fővárosban van, oda meg 5 évente egyszer ha feljutok...
2010. ápr. 10. 21:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendelve meg drágább, és sajna nem engedhetem meg magamnak, hogy ennyit költsek, samponra meg pláne nem, zsebpénzből nem futja rá, meg sajna amúgy sem... Valami olcsóbb, de jó és kímélő sampon jobban jönne:D
2010. ápr. 10. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Én is kipróbáltam az összes babáknak való sampont, de volt, egyik sem jött be eddig. Aztán vettem a dm-ben egy Dulgon kids nevezetűt, és tök jó! Tisztít is, nem kell belőle fél flakonnal a fejemre önteni, hogy legyen habja (mint a Johnsonnál) és nem szárít, nem is gubancos tőle a hajam. Persze balzsamot is használok, meg olajat, de ez e sampon tényleg más. Én is vettem egy Gliss kurt előtte, kb. 2x mostam vele hajat, mert tök sz*r. Nagyon szárít és még zsírosabb lett tőle a hajam. Ez a Dulgon sampon nem tartalmaz szulfátokat és szulfitokat, és lényegében azok a károsak egy samponban. Ja, és szilikon sincs benne.

Én már az összes márkájú sampont kipróbáltam (ami megfizethető), hogy melyik a legkíméletesebb a hajamnak (combig ér, úgyhogy nem mindegy, mit kenek rá, mert tök hamar tönkre tud menni) és ez nyert! :)

450 Ft a dm-ben a 250 ml-es, még olcsó is.

Ez az: [link]

2010. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd utánajárok :D
2010. ápr. 11. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:
kezdjük ott, hogy nem az a lényeg egy samponnál, hogy minél habosabb legyen. A természetes alapanyagú samponok, szinte alig habosodnak, a Bánfi például szinte egyáltalán nem, de mégis jó ! Nagyon is... Babát most szeretném kipróbálni, régen jó volt :)
2012. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!