Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány szőrös? (Hónalja, lába, meg a combja között? )

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek. Legyszi írj nemet,életkort.

2016. máj. 27. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Én gusztustalannak tartom,ha látok egy lányt aki szőrös rögtön az jut eszembe,hogy igénytelen.

18/L

2016. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Igénytelen. Az eü vonzatát meg hagyjuk is. Itt a nyár...
2016. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Lemaradt, bocsi:

40/N

2016. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15/F amúgy...
2016. máj. 27. 17:46
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

"Az eü vonzatát meg hagyjuk is."

Hát, csak gratulálni tudok az illatszerlobbinak, hogy a pontosan védelmi célt szolgáló szőrzetet veszélyforrásnak kiáltotta ki.

Hogy a kérdésre válaszoljak, nem szeretem, ha egy lánynak szőrös a hónalja, vagy a lába. Bennem az férfias benyomást kelt. A vénuszdomb szőrzete más tészta. A csupasz punci ronda, a gondozatlan bozont szintúgy. Az ápolt, fazonírozott szőrzet a nyerő.

2016. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szebb egy szőrtelen női test, de szerintem magánügy hogy ki szőrtelenít, ki nem. Nem kötelező, és főleg nem igénytelen. Ez szőr, ami természetes dolog, hogy lehetne már igénytelen? Akkor ennyi erővel a pasikon is az, arra mégsem mondják hogy igénytelen.
2016. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tudom milyen, mert hormonbetegség miatt én is szőrös voltam! Nem kellemes, nehéz megszabadulni tőle, a borotva nem megoldás, a gyanta fájdalmas és még így is gyorsan visszanő. Valamennyi szőr minden lányon van, ez a normális. Ha erős és dús a szőrzete akkor valami betegség állhat mögötte.
2016. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tőlem lehet,engem nem zavar. Mindenkinek a magánügye,hogy szőrtelenít vagy sem.
2016. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kedvelem csak már nagyon ritka sajna
2016. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha a segglyuka szőrös az nem zavaró
2017. szept. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!