Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fodrászt keresek Budapesten...

Jó fodrászt keresek Budapesten, olyat, aki meghallgatja, mit szeretnék és nem csinál egyszerre 4 fejet párhuzamosan, odafigyel az emberre. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Elmentem egy fodrászhoz, aki egyszerre 2 nő haját csinálta (az egyik az enyém volt), és közben még egy férfi haját is lenyírta. Vittem fényképet, és el is meséltem, milyen szeretnék, de a képre nem nézett rá, amit mondtam, azt lehurrogta, hogy az nem jó ötlet, és pontosan úgy jöttem ki tőle, ahogy bementem, csak egy mosással és egy olyan beszárítással voltam több, amit nem is kértem. Most olyan fodrászt keresek, aki nem csak felszínesen elmegy amellett, amit beszélek, hanem oda is figyel arra, amit szeretnék. (Csak, hogy nem nagyok az elvárásaim: vörös, hullámos hajat szerettem volna és sötétbarna egyenesre kihúzottal jöttem ki, úgy, hogy észre sem vette, hogy valami nem stimmel. Nem szeretek konfrontálódni, nem vagyok elég harcos személyiség, ezért keresek eleve olyat, akinek alapelve, hogy meg is hallgatja, amit a másik mond. Nincs kedvem harcolni.)
2016. máj. 28. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem fodrász-történet, a kőművestől a plasztikai sebészetig ez így megy. Sajnos a nagyon előkelő helyeken is! Csak ott még több pénzt akarnak összehajtani. Ahhoz az kéne, hogy kifizesd előre az egész napját, hogy legyen ideje/ereje érdemben veled foglalkozni, ne csak egy legyél a futószalagon. Érdemben nem tudok neked segíteni, csak azt tudom ajánlani, hogy - lehetőség szerint - próbálj olyan időpontban menni, amikor a madár sincs ott, meglátod, a lebunkóbb fodrász is egészen emberré varázsolódik.
2016. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:(
2016. máj. 28. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Zsidróba járok,nagyon kedves mindenki többször is volt már,hogy Tomi készítette el a hajamat.Nagyon figyelmesek,ott nincs olyan,hogy jaj átugrom a másik vendéghez megmosom a haját amíg te a pakolásban ülsz.Az időpontom kezdetétől addig amíg be nem fejezik a hajam csak velem foglalkoznak.Picit drágább,de jól dolgoznak és figyelmesek is.
2016. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Hosszú keresgélés és csalódások után találtam rájuk, nagyon ajánlom :)

2016. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!