Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha extrém szímű hajat szeretné...

Ha extrém szímű hajat szeretnék, szerintetek melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Zöldes kék szemem van és a fogszabályzóm is perpillanat zöld. Ezért is gondoltam a zöld színre, mert az illenne a legjobb az arcomhoz és a sötétbarna hajamjoz is. Az iss megfordult a fejemben, hogy az egészet be lehetne festeni sötétzöldre de az is, hogy csak az alját, ombre stílusban. Szerintetek melyik a jobb ötlet? Vagy jól állna úgy is, hocs csak tincsek lennének befestve?
2016. máj. 29. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hangzásilag az ombre stílus jobb lenne mint a többi.Az eredeti hajszíned milyen színű?

2016. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és bocsi a hibákért, telefonról írtam.
2016. máj. 29. 09:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Az eredeti hajszínemet írtam, sötétbarna.
2016. máj. 29. 09:14
 4/10 anonim ***** válasza:
rózsaszín kék lila fekete nekem ezek jönnek be
2016. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Au,tényleg írtad,sajnálom,figyelmetlen voltam!

Akkor ne sötét zölddel fesd,mert nem fog látszani,világosabb zölddel.

2016. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a zöld, de csak tincseket fess. Ehhez le kell szívatni a sötétbarna hajad, mert a zöld csak úgy fogja be. A leszívatás meg durván károsítja a hajat. Szóval ne az egészet, ha egészséges hajat akarsz. Ombre meg nem minden frizurához áll jól, szóval nem a legjobb választás.
2016. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlok extrém színeket, mivel:

-Nekem anno nagyon sokszor kellett festeni, ugyanis hamar kikopnak ezek a halványabb színek

-miután meguntam a pirosat, jött a narancssárga, aztán a lila -> azóta már volt szőkésbarna a hajam, most jelenleg sötétbarna/feketés és hiába volt leszivatva a pirosas árnyalatok még mindig látszanak a sötétbarna hajamon, pedig azóta legalább vagy 30 volt befestve, de hiába,

-valamint barátnőm csak egy csíkot festetett alulra és neki az a pár szál haja sokkal lassabban nő, mint a többi (elég viccesen néz ki, mikor nem megy el hajvágásra).

Nagyon jól fontold meg a döntést, de ha mindenképpen ezt szeretnéd, akkor inkább ombrésra és sötétebb színnel.

2016. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 opened paradise ***** válasza:

Szerintem ne zöldet. Ritka a szép zöld. Sokszor elrontják és penész szerű lesz. Szerintem a világoskék a legszebb,de az még ritkább:D

Viszont a kék elrontva se annyira fura.

2016. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én csak lebeszélem az embereket a hajfestésről s egyéb hajat roncsoló marketing fogásokról. Sokan néznek milyen egyedi s hosszú a hajam. Titkom? Sose festettem, nem vasalom, hanem szárítom...a fazon megválasztása jobban megadja az arc szépségét.pl nem szimpi a korosztályom s a tizenévesek lenyalt hajviselete.

Vannak dolgok amik tetszenek ránézésre, de magamon nem csinálnám meg. Egyik ismim barna hajának végeit fehérre festette, mint az egyik videoban a csaj.

2016. jún. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem akarok bunkó lenni, de mégis hol látsz olyan kérdést a feltett kérdésemben, amire te válaszoltál? Annyira elegem van már abból, hogy minden kérdésnél van egy olyan ember, aki csak ír valamiről, kérdéstől függetlenül....
2016. jún. 20. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!