Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani erre a fejre...

Tudnátok mondani erre a fejre valami hajstílust?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nagyon göndör a hajam és rosszul áll.

Próbáltam a lehető legtöbb irányból képet csinálni.

Mostanában csak az használ valamennyire, ha elől beszárítom valamennyire, de hátul nem tudom, mert a vége göndörödni fog.Hajvasalóval nem bírja sokáig max csak 2 napig, viszont beszárítással akár 4-5napig is, de csak elől.

De akárhogy is nézem, kicsit furcsán áll, hogy hátul göndör elől meg kicsit egyenes.

Ha levágnám rövidre a hajam az se lenne jó, mert nagy a homlokom meg stb...

Bocsi az ilyen össze vissza írásért.

Szerintetek milyen stílus állna jobban?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. máj. 29. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem rövidebb haj jobban állna,nem is nagy a homlokod csak meg kell szokni,és ha elfogadsz egy tanácsot használj több hajbalzsamot mert nagyon száraz a hajad.

2016. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezek között sok az egyenes.

Akkor mindig vasalnom kéne nem?

2016. máj. 29. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem menj el egy fodrászhoz, ő elvileg, ha rendesen képzett, meg kellene tudja mondani, hogy mi az ami jól állna. Legalábbis az én fodrászom ilyen. mindig olyant vág, ami talál az arcomhoz, még sosem fogott mellé, megmondja, hogy milyen sampont, s milyen más szereket használjak ahhoz, hogy jó legyen.

nekem tetszene a hajad hosszabban :) plusz több balzsam, valami olyan sampon, ami rendbeteszi a szárazságodat. akkor nem is lesz ilyen puffos, mint a seprű. régen nekem is ilyen volt :)

2016. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a száraz és a nem száraz haj között?
2016. máj. 29. 20:11
 5/6 anonim válasza:
A nem száraz haj, nem sprőd, sima, egészségesen csillogó, kevésbé sérülékeny.
2016. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne páwa stílust lécci :( A legtöbb páwa ember olyan hogy beleköt az emberbe az utcán ha picit is különbözik tőle, saját bőrömön tapasztalom, mondanám hogy legyen emo hajad, de ahhoz meg túl rövid, egyébként meg jah, száraznak látszik a hajad, de az én hajam hajvasalóval nem hogy 2 napig, de még félnapig se jó mert hullámos lesz amint kimegyek az utcára, ez asszem a hajszálak dőlésszögétől függ ha jól tudom... amint egy kisebb tájfun jön már vége az egésznek. :D Egyébként meg ezek a hajak is jól állhatnak, de nem tudom, én elmondtam hogy miért nem szeretem ezt a stílust, de ha neked ez jön be jobban akkor természetesen azt válaszd és ne hagyd hogy rábeszéljenek emberek olyan stílusra ami neked nem tetszik, legyen az Emo, Páwa, Punk, Swag, ha neked nem tetszik, ne az legyél. :) 17/F (emo leszek)
2016. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!