Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre haj helyrehozása?

Ombre haj helyrehozása?

Figyelt kérdés
Elmentem megcsináltatni ombresra a hajam. Először alig szívott belőle a szőkítő por, aztán másodszorra nagyon szőke lettem ami nem is lett szép átmenetes, szinte a fejem tetejétől szőke vagyok de nem is szőke, hanem Sárga. Már egyáltalán nem tetszik a hajam.. Mit tegyek vele? Ha vissza festeném barnára akkor hogy tegyem. Semmi képen nem akarom már fodrászra bízni.

2016. máj. 31. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig ezt csak egy jó fodrász tudja helyrehozni normálisan. Mesterfodrász... az képes ombrét csinálni csak, kijavítaná. Ha barnára akarod vissza akkor vissza kell pigmentálni a hajad és utána festeni.
2016. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig az lenne a legjobb, ha fodrászra bíznád, ő ért ehhez.


Azt hiszem ilyenkor egyből nem lehet újra festeni a hajat, mert az tönkre tenné. Menj el fodrászhoz, kérdezd meg, az megmondja, mennyi idő múlva tudja visszafesteni, közel olyanra, mint a hajszíned, és akkor már csak azt kell megvárni, hogy lenőjön a festett rész.

2016. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Addig is javaslom, hogy használj hajápolókészítményeket mert a szőkítés valószínűleg nagyon megviselte a hajad. Balzsam, hajpakolás, hajolaj.

2016. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Esetleg tudtok valamit ajánlani a sárgaság ellen? Tudom h teljesen nem lehet eltűntetni, de esetleg enyhíteni?
2016. máj. 31. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!