Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kenjek a hajamra, hogy...

Mit kenjek a hajamra, hogy hajvasalás után egyenes maradjon?

Figyelt kérdés
Vállig érő erősen hullámos hajam van, vasalás előtt hajkisimító sprayt használok, utána waxot, mégis szinte azonnal elkezd a hajam alja befelé kunkorodni. Mit kenjek rá, milyen mennyiségben, és a hajam melyik részére, hogy egyenes maradjon?
2008. szept. 25. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Zselézd be,és hajlakkozd..Ne használj túl sokat,szal ne ragadjon össze a hajad apró tincsekbe,de azért tartsa meg.A még teljesen meg nem száradt hajlakkot vasaldbele egy picit,de 1-->Ha már nagyjából megszáradt,h ne károsuljon annyira a hajvasiid

2-->Ne csodálkozz ha barna lesz a vasaló része,de azt le tudod törölni róla.És nyilván oda kend/fújd ahol nem marad meg egyenesen:)

2008. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Loreal termekek kozt van hajegyenesito krem es ha jol tudom mas termekcsaladban is van, szerintem megeri kiprobalni.
2008. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hello, nem tudom, hogy magyarországon lehet e kapni a Niveának van egy nagyon jó hajegyenesítő krémje...Tényleg jó! azzal bekened vasalás előtt, után, nekem bevállt. (Tegyük hozzá úgy reklámozzák elvileg, hogy egyenes haj vasaló nélkül... de gondolom ez az enyhébben hullámos hajúakra vonatkozik:o) ) [link]


Gyors kerestem egy oldalat, így néz ki:

2008. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) ha a lakkozott hajat vasalom, akkor nem ég bele a hajlakk a hajamba?

A második válaszolónak: régebben Loreal Hot Liss-t használtam, de nem igazán hatott...

Utánanéztem a Niveás cuccnak, úgy tűnik nem kapható Mo-n..:S

Ha vannak még tippek, tapasztalatok kíváncsian várom őket!

2008. szept. 26. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én a loreal hot lisst hazsnálom, nekem eléggé bevált.

ez hajtípus függő, lehet amit itt ajánlanak az neked pont nemleszjó, ezért inkább menj be egy drogériába és amire rávan írva h hajkiegenesítő ésmég nempróbáltad, na vegyél olyat és próbáld ki

2008. szept. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nem is értem, hogy minek szólnak ilyenhez hozzá azok az emberek, akik semmit nem értenek ehhez! Nehogy rákenj a hajadra lakkot vagy waxot vasalás előtt,mert beleég az egész.. a másik, hogy ezért is göndörödik be olyan hamar, mert vasalás után rákened a waxot.. ne kenj rá semmit, hanem várj 1-2 órát, és hajvégápolóval kend be! (szilikonossal).. Ja meg persze az sem mindegy, hogy mivel vasalod. Babyliss és társai pont semmit nem érnek, csak széttöredezik tőle a hajad!!!
2009. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Egyébként ha megfogadod a tanácsom, akkor ALFAPARF - nutri seduction (PURE VEIL) -t veszel...ezt hajszárítás után,hajvasalás előtt a SZÁRAZ hajra kell fújni, isteni illata van,selymes lesz tőle a hajad, és véd a hőtől! Legjobb..csak 3000 ft..de szerintem ennyit megér, hogy egészséges, szép hajad legyen!
2009. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szandy007 ***** válasza:
100%

én használom a NIVEA-t és nekem jó mert puha és illatos lesz tőle a hajam.

baj az, hogy csak rövid ideig tart az egyenesség.. sajna. de totál egyenes tőle:D Rossmanba lehet kapni :)

2009. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nemtom, igaz, én fiú vagyok meg rövid a hajam, de: én egyszerűen egy erős (nagyonerős, asszem 4/5ös erősségű, de neked inkább 5/5 erősségű) waxot használok, sima 500ftos rossmannos, nem drága. na azt rákened a hajadra, beledörzsölöd, aztán úgy állítod be ahogy akarod. nekemis van egy csomó forgóm, azt úgy kiveszi egész napra, mint a......... na, szóval, egy próbát lehet megérne, mert nekem bevált :) most azlesz, hogy kicsit növesztem a hajam (régen növesztettem, akkor bependeredett(N)... akk még nem volt ilyen erős waxom) és megnézem ezzel az erős waxxal, milyen lesz az eredmény :)
2010. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a spray-től göndörödik, sztem használj halolajat...
2014. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!