Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után szúrós szőr nő...

Gyantázás után szúrós szőr nő vissza?

Figyelt kérdés

Karomat gyantáztattam, azt hittem nem ilyen szúrós fekete szőr nő ki majd. Egyébként életemben másodjára volt gyantázva. De egyaltalan nem szamitottam erre , hogy szurni fog. Vagy ez meg csak a novekedes fazis? 1hete volt gyantazva. Meddig varjak mig lrhet ujra?

koszonom a valaszokat! :) 23L


2016. jún. 4. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A szőr akkor nem szúrós ha már el van vékonyodva. Vagy alapból vékony szálú. Szóval ha az erős, fekete szőr kinő és szúr az normális.
2016. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

előtte azért inkabb szőkés volt, nem ennyire fekete. Meg mindenki mondogatta, hogy gyanta után tuti sima lesz, nem fog szurni, puha lesz stb.. hát pont nem igy lett... kicsit el vagyok keseredve, mert már 1hét után látszik.. ez normális? :/ és érdekes, hogy csak bizonyos területeken.

2016. jún. 4. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is látszik egy hét után és szúr is. Sajnos normális,ez ilyen.
2016. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!