Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajsütővas ajánlatok?

Hajsütővas ajánlatok?

Figyelt kérdés

Olyan hajsütővasat szeretnék, ami egyben egyenesítő és göndörítő funkcióval is bír.

Az nem baj, ha esetleg még többet tud - olyanokat, amikről nem is tudom, hogy lehetséges:)


Jó minőségű, hajat nem, vagy csak kevéssé károsító hajsütőkre gondolok.


Ha esetleg ismertek ilyet, saját tapasztalatból, vagy csak láttatok valahol és leírnátok, azt nagyon megköszönném! :)



2016. jún. 5. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hello! Én nem ismerek olyan hajsütővasat, ami nem roncsolná a hajat... Az ismerőseim akik használtak valamilyent megbánták... :(
2016. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:( mindennap használták? mert igen, úgy én sem sok jót hallottam, de esetleg hetente egyszer-kétszer, hajmosás után gyorsan átfutok rajta és annyi.


meg inkább olyanra gondoltam, hogy hallottam különböző anyagú vasakról, amelyek közül némelyik állítólag kevésbé roncsoló hatású

2016. jún. 5. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik nagyon roncsol, mivel maga a magas hő árt a hajnak. Főleg ha hajmosás után akarod használni, az a legrosszabb, olyankor sérülékenyebb a haj. Inkább szárítsd egyenesre/hullámosra a hajad, az nem árt annyira és nem kell hozzá semmi extra csak hajkefe meg hajszárító.
2016. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát köszönöm igazad van végülis, belátom, de azért néha-néha egy szép göndörítést még bevállalnék így is... :D
2016. jún. 5. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!