Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ne vágassam le félhoss...

Tényleg ne vágassam le félhosszúra a hajam ha nagyon sok és vastagszálú?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta nagyon hosszú hajam van és mostanában egyre többet gondolkodom azon hogy milyen jó lenne ha levágathatnám. Sajnos nagyon rossz hajam van, nagyon sok, vastagszálú és hogy is mondjam, seprűs. Vasalás vagy esti konytbacsavarás nélkül "viselhetetlen". Mindig mondták hogy nehogy levágassam mert röviden emiatt még rosszabb lenne és így hosszan nem látszik. Én mégis úgy érzem hogy röviden nem lapulna le ennyire stb. stb. és kicsit felszabadulnék a sörény alól. Röviden annyi lenne a kérdésem ha esetleg valakinek voltak ilyesmi tapasztalatai esetleg fodrász, tudna-e segíteni nekem a dolog eldöntésében.

Illetve másik kérdésem; ugyanilyen haj esetében a festés mennyire rontja tovább a hajat és mivel tudnám ápolni? Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 6. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kép jól esne.
2016. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha vágnak bele fokozatokat, akkor nem lesz rossz egyáltalán. Esetleg próbáld ki az argán olajat, az segíthet a "sörény-szerű" hajon.
2016. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Keress egy jó fodrászt, aki megritkítja neked és tanácsot ad, hogy hogyan kezeld, én a festést is bevállalnám! Félhosszú hajat még lehet variálni, összekötni, stb, ha épp mégsem akarod kiengedve hordani. Vágasd le bátran, frappánsan úgy is mondhatnám: vágj bele!
2016. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon hasznosak voltak!:)Itt egy kép a hajamról hajszárítás, fésülés után. (ilyenkor kivasalom vagy kontyokba rakom hogy másnapra jó legyen) Amúgy az a szerencsém, hogy elég ha egyszer hajmosás után kivasalom vagy behullámosítanom mert az akkor utána kövi hajmosásig úgy marad. :D [link] Illetve múltkor felcsatoltam és nagyon tetszett a végeredmény kiváncsi lennék ilyesmi lenne-e a hajam ha levágatnám: [link]

Ohh és találtam egy videót amiben a lány haja (formailag) nagyon tetszik, ha mondjuk elmegyek fodrászhoz ezt hogy kérném?

[link]

Bocsánat a sok kérdésért, annyira kiváncsi vagyok a véleményekre és már nagyon le szeretném vágatni.:D

2016. jún. 20. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!