Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrösödik a hátam, törődjek...

Szőrösödik a hátam, törődjek bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

33 éves férfi vagyok. Pár hónapja vettem észre, hogy a hátamon a lapockámon két foltba elkezdtem szőrösödni, plusz a felkarom hátul... Igazából mellkasom rég az, azt kezdem elfogadni, és nyírni, hogy ne egy bunda legyen azért, viszont a hát szőr szerintem borzalmasan néz ki...

Nézegettem neten, hogy gyantával eltávolítható kozmetikusnál, viszont nekem a kozmetikus egyenlő azzal, hogy oda nők járnak... Bp-n keresek vmi helyet, ahol megoldanák ezt a problémám, viszont cikinek érzem felhívni kozmetikust, hisz oda nők járnak inkábbis...

Vagy ne foglalkozzak vele, törődjek bele, hogy lesz hátamon is egy bunda? para szőrteleníteni? (nem vagyok meleg)



2016. jún. 6. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a szőrrel van gond, hanem a beidegződéseddel. Kozmetikushoz férfiak is ugyanúgy mehet(né)nek, mint a nők. Na persze nyilván nem alkalmi sminket csináltatni :D


De a hát gyantáztatása az pont teljesen oké, ott van, zavar, érthető is, lekapja neked, és utána te is jobban érzed magad.

Ha ez segít: hidd el, a nők nem a hátukat gyantáztatni járnak kozmetikushoz :D

2016. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a férfiak alapjában véve szőrösek?
2016. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a nők is?
2016. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, de a férfiakon jól áll. :D
2016. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Qrvára.
2016. jún. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy azok. Az evolúcióval pedig a férfiakról is egyre jobban tűnik el, mivel már meleg ruhát hordunk, és kevésbé van szükség a plusz melegítő "bundára", tehát funkcióját veszti már el. Viszont én még izzadós is vagyok, így a szőrtől mégjobban, plusz azon megragad jobban az izzadság.
2016. jún. 7. 06:14
 7/8 anonim válasza:
Na elmentel? :)
2016. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ma voltam :)
2016. jún. 16. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!