Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meleg levegős hajformázóknál...

Meleg levegős hajformázóknál mi a jobb? A forgó kefés vagy a sima?

Figyelt kérdés

A forgósnál félek, hogy belegabalyodik, elég sok hajam van, nagyon sűrű és nagyon hosszú.

Nektek milyen van? Mik a tapasztalatok?


2016. jún. 8. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Van mindkettő. A forgó fejeset elő sem veszem. A tapasztalat az, hogy s--r. Szerintem ha kétszer elő fogod venni,akkor sokat mondok. Egy élet mire megszárad vele a haj, de az sem látszik, hogy csináltál vele valamit.

Én is azt hittem, hogy hű az milyen jó, majd olyan lesz, mintha fodrásztól jöttem volna. Aha, persze. Ínhüvelygyulladás mire elkészül vele a frizura.(amin alig látszik valami) Jah és nincs is sok hajam, vékonyszálú, rövid.

Viszont a sima az jó, azt szoktam használni. Olyanom van, ami olyan mint egy körkefe, csak be kell dugni, jól átforrósodik. Ezzel olyan beszárított hajat lehet készíteni. Többen megkérdezik, ha ezzel csinálom, hogy fodrásznál voltam-e. De az sem göndörítésre van.

Ha meg göndöríteni szeretnél, akkor sima hajsütővas. Lehetőleg ne cserélhető fejűt vegyél, mert az s--r. Minél kisebb átmérőjű, annál jobban megfogja a hajat és tartósabb lesz

2016. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Akkor maradok a simánál.

2016. jún. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!