Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a L'oreal...

Mit gondoltok a L'oreal Sunkiss Tropical nevet viselő szőkítő spray-éről?

Figyelt kérdés

Egy youtuber (Karin Dragos)ajánlotta egyik videójában a tincsek természetes, káros anyagtól mentes szőkítéséhez.Lenne pár megválaszolatlan kérdésem a termékkel kapcsolatban, mielőtt kipróbálnám.

-Tényleg nem károsítja a hajat?Hiszen árnyalatokkal világosabb lesz tőle.

-Ha nem használom, eltűnik a szőkeség, vagy a lefújt részből "örökre" kimarja(?) a festékanyagot és csak a vágás fog segíteni?

-Ez a módszer valóban nem egyenértékű a hidrogénes szőkítéssel, és a hajfestéssel?



2016. jún. 8. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Ez hidrogén, hogy lenne már káros anyag mentes? Le sem kell mosni elvileg. Emiatt már károsabb is mint egy átlagos szőkítő, ami mellesleg csak 300 ft. Nem több ezer mint a Sunkiss...

A leszívott haj nem tűnik el, max lenöveszteni lehet.

2016. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak egy kicsit kiszárítja hajad. Használj hajbalzsamot! Fokozatosan világosítja a hajad nem leszel tőle rögtön olyan szőke mint a Karin Dragos. És mivel ez kiszívja a hajad színét(de csak egy kicsit) ígynem tűnnek el a világosabb/szőke tincsek. Én is kipróbáltam, csak ajánlani tudom. Jó hajvilágosítást! :)
2016. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Hidrogén-peroxidot tartalmaz, úgyhogy nem lehet biztosra mondani hogy nem roncsolja a hajat, szerintem a károsodás mértéke hajtípustól függ, hiszen lehet hogy a youtuber haja bírja az ilyesfajta szereket, de lehet hogy valaki másnál a haj roncsolását eredményezi... bizony ilyen látványos eredményhez hozzátartozik a kockázat is.

Szerintem lenő és akkor vágatással megoldható.

A dobozán a szöveg mindent leír, szerintem ez is "hidrogénes szőkítés" hiszen van benne hidrogén, az szőkíti a hajat.

Én a napokban gondolkoztam el komolyan hogy kipróbáljam-e, mert eddig soha nem festettem, nem hidrogéneztem a hajam, de szerettem volna kipróbálni, és szerintem ki is fogom a napokban, csak hát igen, én is félek persze hogy mi van ha az én hajam máshogy reagál és tönkreteszem ezzel, de akkor minél előbb abbahagyom és megpróbálom helyrehozni...

2016. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!