Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami alternatíva a...

Van valami alternatíva a szörtelenítésre? Ti féltetek első szörtelenítésnél?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom mit csináljak, nagyon félek :(

Eddig csak a gyantázást és borotválást ismertem, mikor rájöttem hogt van ez az epilálás gondoltam ez kell nekem... Na ja, de azzal nem számoltam mennyite betoji vagyok.

Ha mondjuk csipesszel kell kiszednem egy szõrszálat, azt simán, de egy egész lábon órákig tart :(

Lézeres szõrtelenítés drága.

A gyantázástól rettegek... Az gyors és fáj. Az epilálást szeretném, az pont megfelelõ mer kihúzza és nem is olyan gorsan, de nagyon ijesztõ, ahogy az az izé forog meg zajong😣😭

Eddig borotvával oldottam meg, de most 1 hétre kell hogy kitartson... Mert táborba megyek..

Nem tudom Magyarországon hogy van, én külföldön élek és itt már 11 évesen is gáz ha szõrös, senkinek nem lehet szõrös a lába, én most 14/L vagyok és nagyon szomorú :(



2016. jún. 10. 22:32
 1/2 anonim válasza:
Az epilálás ezerszer rosszabb, mint a gyanta, jobban fáj főleg olyasvalakinek, aki még nincs hozzászokva. Borotvát nem tudsz magaddal vinni? Ha nem, akkor menj el kozmetikushoz, majd ő szakszerűen legyantáz, hamar meglesz.
2016. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért annyira nem szörnyű az epilálás, fáj egy kicsit, de nem kell tőle rettegni. Meg hangos is, de na. Nem kell ilyen dolgoktól félni. :) Nekem inkább csak az a bajom vele, hogy sokáig tart. De nem fájdalmasabb, mintha csipesszel szeded ki egyesével a szőrszálakat :D
2016. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!