Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna szemű, nagyon...

Sötétbarna szemű, nagyon rövid (barna) hajú lányokhoz, még milyen szinű haj állna jól? pl. : szőke? szürke? piros/vörös? Lila?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
vörös .
2016. jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Édes mindegy, mert így-se úgysem nőies. A szemszín pedig mindegy. Ennyiből hogy lehetne kitalálni?
2016. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hogy hogy nem nőies??
2016. jún. 11. 00:43
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Hogy hogy?? Mert szerintem a rövid haj nem az. Úgy. Derékig érő vagy hátközépig érő a nőies nekem.


Egyébként egy szemszín alapján lehetetlen választ mondani. Főleg hogy a szemszín percenként változtatható, a hajszín nem. Bármelyiket el tudom képzelni a szürkén kívül, stílus és arcszerkezet függő.

2016. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Az totál tök mindegy, hogy mi nőies NEKED, ez szubjektív dolog, más helyett ne döntsd már el, hogy mi az vagy mi nem. Én férfiként élek-halok a rövid hajú lányokért :D


Szerintem rövid hajhoz alapból a szőke jól áll, csak ugye a rövid hajú lányok felének ilyen a haja... vagy vörös :D Szerintem a barna is jó, hagyd úgy.

2016. jún. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%
Nekem pl körben felnyírt hajam van rövid. És jelenleg vörös, de inkább pink. :) A lila is nagyon jó :) Ne foglalkozz, a "nem nőies" dumával, mert hidd el nekem, hogy van akinek ez tetszik. :) Sőt, értékelendőbb, mert beválalltad. :) Én is így vagyok ezzel, nekem ez áll jobban, ez tetszik, senkinek semmi köze. :) Hajrá, próbáld ki. :)
2016. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!