Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A világosbarna hajamat befogja...

Sweete02 kérdése:

A világosbarna hajamat befogja a hajszínező sampon?

Figyelt kérdés
a rossmannban szeretnek venni jeges szőke arnyalatu hajszinezo sampont. a hajam tenyleg nagyon vilagosbarna de szeretnem kiprobalni a szoke hajszint persze karos festek es leszivas nelkul. a syoss gloss sensation jeges szoke 10-51 hajszinezo sampont hasznalnam. vkinek valami tapasztalat? tanacs? otlet? velemeny? 14/l

2016. jún. 11. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
szerintem barnából nem lesz szőke csak színezővel
2016. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hat ohm ezt mondom...ez szinezo. hajszinezo sampon. olyan mint a hajfestek csak kikopik es nem karos. annyira..
2016. jún. 11. 15:10
 3/7 Trevor. válasza:
36%
És a hajszínednek mi köze a mobiltelefonokhoz?
2016. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fasztudja ebbe a kategoriaba rakta a gep. ne tolem kerdezd
2016. jún. 11. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Te választod a kategóriát,amikor kiírod,de nem csak ez az egyetlen problémád.Sötétebb hajat nem tudsz világosítani csak egy samponnal,de színezővel sem.Nem leszel szőke,csak ha rendes festéket veszel.
2016. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
egyes vagyok. azt mondom h színező nem fogja befogni szerintem.
2016. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat:)
2016. jún. 11. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!