Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vilagos es voros...

Nagyon vilagos es voros szeplos borhoz jol allhat a sotetbarna haj?

Figyelt kérdés

Az arcom es a karom is eleg szeplos szokott lenni, nyar vegere foleg, ja es nagyon vilagos is. De mar nagyon regota szeretnek egy olyan igazi sotetbarna hajat *.* ez ugye nem lehet akadalya, hogy kinezzen azert valahogy?

Az eredeti szine egyebkent vilagosbarna (illetve valamikor szep szoke volt, de az evek soran kb. 13-14 eves koromra bebarnult), most epp voros ombre festes van rajta, de utobbi mar elegge kikopott, mert csak szinezo volt.



2016. jún. 12. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Írd be google képekhez, hogy:

-Lindsay Lohan brown hair

-Julianne Moore brown hair

Nekik jól áll. :)

2016. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi. En azert nem vagyok Julianne Moore-kategoria (szerintem szep no, meg Lohan is az lenne, ha nem csapatta volna szet magat), de remelem, nekem is mutatni fog majd :)
2016. jún. 12. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát senkisem az ő kategóriájuk, minden ember más és ez így van jól. :)

Nekem ezzel csak az volt a célom, hogy lásd ahogyan összepasszolnak ezek a fajta adottságok a hajszínekkel. :)

2016. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog jól állni, mert nagyon sötét lesz a bőrödhöz, "banyás" lesz, habár ez frizurától is függ. A világosabb meleg árnyalatok előnyösebbek.
2016. jún. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is ettol felek, de valahogy a vilagos haj masokon mindig tetszett, mig magamon egyszeruen utaltam xD amin meg gondolkozom, az a rezvoros esetleg.
2016. jún. 13. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!