Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Henna hajfestésben szeretnék...

Henna hajfestésben szeretnék segítséget kérni! (? )

Figyelt kérdés

Hátközépig érő középbarna erős szálú, nagyon dús hajam van, és szeretném vörösesre festeni. (Még soha nem volt festve) Tudom, hogy nem lesz világosabb a hajam tőle, de kb mire számíthatok, ha ezt hennázom: [link]

És mennyi hennapor kell hozzá, mennyire lesz tartós, és hol tudok port venni? És meddig hagyjam rajta a port?


Előre is köszi a válaszokat!



2016. jún. 14. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Flamma, te vagy az? :o
2016. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudok róla :D
2016. jún. 14. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

lutri, hogy milyen lesz a kimeneteli színed, de ne ijedj meg. Nekem egy hét után picit sötétebb lett és elment belőle a narancsos szín.. jah és pár mosásig ereszti is magát..de pl türcsiből is simán kijön.


antalvali oldalán nézz körül. ott vanna tapasztalatok is meg h mennyi kell. bár én dm-ben vettem, sante márkát..és csak vízzel öntöttem fel..de persze lehet bonyolítani cukorral,citrommal stb.. én 4 órát hagytam rajta.. elvileg lehet estére is..de szerintem az nem jó csak macerás már. sok sikert!

2016. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!