Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna hajhoz milyen...

Sötét barna hajhoz milyen szín illik? Szőke kizárva. 16/f képek is jöhetnek

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 21:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hallod inkább nem írok semmit...Mert megsértődnél
2016. jún. 14. 22:05
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi 11-es, ment a zöld.
2016. jún. 14. 22:06
 13/18 A kérdező kommentje:
10*
2016. jún. 14. 22:07
 14/18 anonim válasza:

Segítek. Hajszínt szeretnél váltani? Akkor minek írod le a mostani hajszíned, ha úgyis átszínezed?

Eredetileg szőke vagy, kérdező? :D

2016. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem tervezek hajszínt váltani...csak bele szinezzni:)

És azért nem akarok szőkét mert nem tetszik.

Ezért kérdeztem hogy mi illik a gesztenyebarnához eddig úgynéz ki hogy sötét kék:) de ha van jobb ötleted szivesen meghalgatom.

2016. jún. 14. 22:25
 16/18 anonim válasza:

Na de akkor ezt írd ki, mert nagyon félrevezető a kérdésed.

Fiúként én nem raknék melírt a hajadba, bocsi... nagyon hülyén nézne ki.

2016. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A gesztenyebarna egy meleg szín, ahhoz csak a meleg színek illenek, tehát vörös, piros, rózsaszín, narancs meg hasonlók. Kék pont nem.
2016. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Igen,elég félrevezető az írás,mert én pl.arra gondoltam,hogy milyen ruhát vennél fel hozzá és azért kérdezed,hogy a barna hajadhoz mi áll jobban...

igy persze,hogy majdnem az összes szín,viszont,ha úgy nézem,hogy a hajadba akarsz vmi melírt,akkor nem igazán mondanám a kéket..inkább narancs,pink,vörös,piros,vagy világosabb barna,mintha satíros lenne..

na és a szőke,amit nem szeretnél vagy a "fehér",ezüst

2016. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!