Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tisztitsam ki a miteszere...

Farkascsaj2001 kérdése:

Hogy tisztitsam ki a miteszereimet?

Figyelt kérdés
Holnap ballagok és alapozott használok de kkor is ronda dudoros az arcom csak átlátszó jönn ki belöle mit gegyek? Arc maszkot használom meg tonikot és radirt de egyhét és használ de nekem holnap kellend megoldanom.

2016. jún. 14. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Fogj egy régi fogkefét, tegyél rá fogkrémet és azzal dörzsöld át. Aztán egy kis idő múlva mosd le.

Nem tudom mennyire hatásos, én még nem próbáltam de sok helyen írják. Egy próbát megér.

2016. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Holnapra már nem lehet úgy kitisztítani, hogy ne látszana meg. Egy normális tisztítás után sokszor napokig piros, gyulladt a bőr.
2016. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Bőrradír (heti 1x).

2. Gőzölés (felteszel egy fazék vizet forrni -> ha teszel bele kamillavirágot sokkal jobban fogod "bírni" -> 20 percig gőzölj).

3. Uborkalé+zselatin (2-2 kanállal kb) -> be a mikróba pár másodpercre -> amikor ragacsos állagú lesz akkor kend fel az arcodra (ne túl sokat és ne túl keveset) -> 20 percig hagyd rajta és húzd le).

4. Végén tonikkal törölgesd át az arcodat.

A szemöldöködet kerüld ki mert kitépi a szőrt. Ha pasi vagy akkor előtte borotválkozz meg. :)

2016. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!