Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VALAKI ilyen lilás szürkés...

VALAKI ilyen lilás szürkés hajszinezőt tud ajánlani? Vagyis hogy hol keressem? TŐBBI LEIRÁSBA

Figyelt kérdés

[link]


[link]

hajszinező kell ami kijön mosás után:) előre is köszönöm!



2016. jún. 15. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen max akkor lesz ha előtte leszivatod fehérre és úgy teszed rá.
2016. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ha kimosom a hajamból a festéket akkor fehér lesz vagy hogy?:))

nem vagyok jártas ebben:))

2016. jún. 15. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ehhez fehérre le kell szívatni a hajad ami nem kimosható ugye... a fehérre kell festeni szürkével akkor lesz ilyen. Fodrász megoldja, otthon ne szőkíts mert leég a hajad ha elrontod.
2016. jún. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Otthon semmiképp, ehhez a hajhoz a lehető legjobban ki kell szőkíteni, szinte fehérre. Otthon valószínűleg leégetnéd. Arra rá a hajszínező, amit otthon is rátehetsz. Általában több mosás után kijön, de a szőkített haj amúgy is ledobja az ilyesmiket elég hamar. Meg eltöredezik. Érdemes átgondolni, tényleg ilyet szeretnél-e, mert az nagyon sok karbantartást igényel, ha nem vagy szerencsés :)
2016. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem volt ilyesmi hajam! lényeg, hogy teljesen szőke hajra kell hamvas szőkítő árnyalatot festeni!!! + utána érdemes a Schwarzkopf őszes hamvasító samponnal mosni! Szerintem sem próbálkozz otthon semmiképpen, kizárólag fodrásszal!!!
2016. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam vele otthon, nem maga a kiszőkítés a szemét része hanem a karbantartás. Ha sötét alapból a hajad a tövét a legerősebb szőkítő se fogja fehérre kiszedni egy szőkítéssel, a hamvasító pedig van hogy felkened egyenletesen és mikor lemosod, egyes részeken sárgára hagyja, máshol (néha pont mellette) lilára fogja, 4 hónapig bírtam aztán befestettem a francba vörösre, viszont most 3-4. mosás után már ledobja pasztell rózsaszínre.. ami végülis elég jól néz ki szóval nem panaszkodom, de a hajam tönkrevágta a szőkítés.
2016. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!