Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajat szőkíteni?

Szőke hajat szőkíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok? A kérdésem lehet furcsa, de mindenhol csak sötét haj szívatását találom. Tehát nekem világos szőke hajam van de még világosabb szürkés hajat szeretnék "grannyhair" minden video amit láttam azzal kezdődött, hogy kiszőkítették a hajat porral és utána festették a kívánt szürkés színre. Viszont mindenhol csak sötét hajú lányokból lett szürke így nem tudom nekem is ezt kéne e tennem? Mert oké h világos a hajam de a festék pigmentek benne vannak így befogná-e a világosabb festék?

2016. jún. 17. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Leszivathatod,minel vilagosabb a haj annal jobban megtapad rajta a szurkes arnyalat. Emellett lehet kapni hamvasito tonert azt is rakenheted meg hamvasito sampon minden mennyisegben.

Viszont ezzel hazavagod a hajad csak szolok...

2016. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha világos szőke vagy, akkor elég festékkel festeni, az is fog világosítani rajta 1-2 árnyalatot, amennyit kell. Nem kell szőkíteni előtte.
2016. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A grannyhez a lehető legvilágosabb szőke hajalap kell. Ha nem olyan, akkor a tiedet is világosítani kell, tök mindegy, szőke vagy-e vagy barna. Utána mehet rá a szürke színező.
2016. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!