Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy nekem a savas...

Létezik, hogy nekem a savas hámlasztás se használ?

Figyelt kérdés

Most voltam először, mert tele van a hátam pattanások után maradt hegekkel.

A kezelés alatt semmit nem éreztem, többször is kérdezte a kozmetikus, hogy nem csíp-e, mert az elején elmondta, hogy kicsit kellemetlen lesz, mert csípni fog. Ehhez képest nekem semmi hatása nem volt, nem éreztem semmit, a bőröm se kezdett el hámlani. Egy kezelés után nem várok csodát, de hogy lehetek biztos benne, hogy egyáltalán tényleg savat kent fel? Erősen gondolkodom ezek után, hogy folytassam-e,mert marha drága és még lehet, hogy nem is azzal kezel...



2016. jún. 18. 10:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és előtte nagyon sok hámlasztót kipróbáltam, amit a bőrgyógyász írt fel, egyik sem használt.
2016. jún. 18. 10:36
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor voltál pontosan? Mert lehet pár nap múlva fog elkezdeni hámlani a bőröd. Lehet egyébként nem kozmetikai hanem kémiai hámlasztás kellene, vagy pedig fényterápia.(ezeket orvos csinálja vagy szépségklinikán v pedig bőrgyógyásznál)


A helyedben a hegek miatt én inkább orvoshoz mennék.

2016. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam. A bőrgyógyász nem tudott mit kezdeni velük.
2016. jún. 18. 10:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt furcsállom, hogy nem éreztem az ég világon semmit.
2016. jún. 18. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
A hámlasztás nem egy alkalmas eljárás.A kozmetikus tudni fogja,ha nem elég erős.
2016. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy kihagyunk egy lépést és egyből az erősebbel kezdünk. Ha ezt se éreztem meg, akkor ezek után megkérdőjelezem, hogy savat kent fel... Még egyszer elmegyek, ha semmi változást nem tapasztalok többet nem.
2016. jún. 18. 12:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit használ a kozmetikus, de szerintem hámlasztót vehetsz neten is és használhatod otthon. Olcsóbb megoldás. Én is próbálkoztam vele, minden nap használtam és így lett némi javulás látható kb 2 hónap múlva. Kozmetikusnál ez így drága lenne az fix.
2016. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja amúgy én sem éreztem semmit sose a hámlasztótól, nem csípett. És nem is hámlik a bőr láthatóan ezektől.
2016. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet jól bírja a bőröd, engem se csíp nagyon a hámlasztó, főleg ha előtte már használtál ilyeneket, megszokta a bőröd a savas ph-t, és már nem bántja, ettől még a hatóanyag ugyanúgy működik.

Én mondjuk megkérdőjelezem a túlhámlasztás hatékonyságát (az erős hámlás a túlhámlasztás jele, és sokszor ronthat a bőr állapotán), ráadásul én nem nyár közepén vállalnám be. Mindenesetre fényvédő nélkül ki ne menj utcára. De ezt gondolom bőrgyógyász meg kozmetikus elmondta.

2016. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, de amúgy se szoktam mutogatni a hátamat pont a hegek miatt. Nagyon szeretném, ha eltűnnének.
2016. jún. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!