Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most leborotválom a lábam,...

Ha most leborotválom a lábam, péntekig kinő annyira, hogy lehessen gyantázni?

Figyelt kérdés
Jövőhét oéntekre beírattam magam lábgyantára, és úgy terveztem, hogy már nem borotválom le. (Még nem voltam lábat gyantáztatni (térd alatt) szóval nem tudom mennyire kellene meghagyni a szőrt.) Most azonban nagyon meleg van, muszáj lenne leszednem borotvával, hogy rövidnadrágban lehessek, de a kérdés, hogy péntekig kinő annyira, hogy gyantával letudják szedni?

2016. jún. 18. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem nőne ki. Egy hét alatt nem is nő meg túl hosszúra és nem is nő ki sok, amit érdemes lenne gyantáztatni.

Szerintem ne borotváld le. Húzzál hosszú szoknyát, maxi ruhát.

2016. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem nőne meg. Még apilátorral le tudnám szedni a rövidet,de gyantázni nem hiszem hogy lehetne.
2016. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, igazad van, inkább nem kockáztatok. :)
2016. jún. 18. 17:50
 4/6 A kérdező kommentje:

most már akkor *igazatok. :)

Még egy kérdés, hogy pénteken megyek ugye, írtam, hogy ez az első, szombaton pedig esküvő (vendégként). Nem lesz piros a lábam? :S

2016. jún. 18. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:

4: Egy nap alatt elmúlik a pirosság, nem lesz gond.

Nekem utána mindig piros pöttyös volt, mert érzékeny a bőröm, de ez másnapra eltűnt.

De van, akinek nem is lesz utána piros.

2016. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elmúlik,esetleg vegyél addig valami nyugtató krémet,ami rásegít a dologra,egyébként jobb helyeken eleve szoktak rá tenni valamit,hogy megnyugodjon a bőr:)
2016. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!