Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajamra?

Mit használjak a hajamra?

Figyelt kérdés

Sosem volt szép, normális hajam, de mostanában úgy érzem, rosszabb a helyzet. Göndör hajam van, de nem az a szép göndör, hanem az alja csigásodik fel valamennyire és olyan nagy lesz a hajam hajszárítás után, mintha sörényem lenne (amikor esik az eső, akkor mégrosszabb). Valamennyire korpás a hajam (nem olyan látványosan, de azért látszik közelről), használtam már korpamentesítő samponokat, egyik sem ért semmit.

Elég hamar zsírosodik, 2 napig néz ki jól a hajam, aztán hajat kell mosnom, mert zsíros lesz. Erre is próbáltam már zsíros hajra való samponokat, nem nagyon használtak. Vékony szálú, mellig érő hajam van és hajmosásnál, fésülésnél kicsit hullik is, pedig nincs valami sok hajam.

Ha valaki tud valami jó praktikát, sampont, balzsamot vagy akármit zsíros, korpás, vékony szálú vagy hulló hajra, akkor megköszönném, ha leírná.


2016. jún. 19. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha nem sajnálod a pénzt jó fodrász tud csinálni "végleges" egyenesítést

Nézz utána mert nem tudom mi a neve :) nekem tűegyenes =D

Ricinusolaj illetve kókuszolaj nagyon jot tesz a hajnak

Rakj rá ricinusolajat és hagyd rajta ameddig csak tudod (3-4 orákra gondolok) majd moss hajat

Nekem is zsíros de semmi nem használt eddig pedig drágától az olcsoig mindent kiprobáltam, azt is hogy direkt nem mostam csak 1 héten 1szer hátha amiatt volt a zsirosodás de nem :/ szerintem ezt genetika hazározza sajnos

Szoval szerintem a sampon és balzsamnál csak annyi a lényeg hogy azért a hajad megfelelőtt válaszd

2016. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!