Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam gyorsan zsírosodik és...

A hajam gyorsan zsírosodik és korpásodik. Mosás után száraz olyan "élettelen" és fakó ha pedig nem mosom elkezd zsírosodni és akkor meg már azért nem szép. Mit csinálja vele?

Figyelt kérdés

Babáknak való dm-ben kapható sampont használok azzal nem lehet baj szerintem. Meg valahogy a hajamnak nincs önálló tartása megragadt az egyenes és a hullámos közti átmenetben ami nagyon undorítóan néz ki rajtam szárazon éd zsírosan is.

[link] valami ilyesmi a hajam

Nagyon vékony szálú is és könnyen törik


2016. jún. 21. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon vékonyszálú,törött.Hajmosás előtt kókuszolajat kenek rá(csak a végekre),kb.1 órát hagyom hatni,ettől puha lesz.Herbária csalán samponnal mosok hajat,azt 10 percig mindig rajtahagyom.Amióta azt hasznàlom nekem nem zsírosodik annyira.Aztán kenek fel hajpakolást.Majd a törölközőszáraz hajam végeire hajolajat kenek.Nem lehet ,hogy gond van a táplálkozásoddal stb.?Mert a hajon nagyon meglátszik.
2016. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ne legyen semmiféle szilikon azokban a dolgokban amiket a hajadra használsz,mert tönkreteszi.Ennek a videónak a leírásában vannak szilikonos összetevők [link]

Lush soak and float sampon nagyon bevált,iszonyatosan korpás volt a hajam,de ez elűntette.A ricinus olajat nagyon ajánlom,gyógyszertárban lehet kapni párszáz forintér,és csodákat tesz a hajammal.Melegítsd meg egy kicsit mikróban,és maszírozd bele a fejbőrödbe 4percig,a hajad többi részére is vidd fel,hagyd rajta 3órát,és nagyon alaposan mosd ki samponnal,mert ha nem mosod ki rendesen,zsírosabb lesz a hajad.Remélem segítettem:)

2016. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!