Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót vegyek?

Milyen hajvasalót vegyek?

Figyelt kérdés
Közel 7 évig Toni&Guy TG085E hajvasalóval rendelkeztem, egyszer szétment a kábele nagyjából 2 hónapja, azóta megcsináltuk, de a napokban megint elkezdett szétmenni így eljött a váltás ideje... :(. Egyébként nagyon szerettem, nagyon jól tette a dolgát és nála jobbat el sem tudnék képzelni. Tudnátok ajánlani pár igazán jó hajvasalót? :) Bármilyen márkából :) Egy Remington Shine Therapy S8500-as hajvasalón gondolkozom, erről valakinek vélemény?:) Köszönöm a válaszokat előre is :)

2016. jún. 21. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ez a fajta, de Remingtonom van nagyon régóta, és ajánlom, szeretem.
2016. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Joico Styler Instant hajújraépítő hajvasalója bevált.
2016. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második tudnál egy kicsit többet mesélni róla? :) Utána néztem de személyes tapasztalatokat nem igazán találtam és érdekel, hogy tényleg olyan hatékony-e ahogy állítják, mert ha igen biztosan beruházok rá :) Illetve az érdekelne még, hogy hol vásároltad valamilyen áruházban vagy esetleg interneten? :) köszönöm szépen előre is :)
2016. jún. 24. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a eredeti Joico-s oldalt nézted akkor ott minden igaz amit leírtak. Én a fodrászomnál találkoztam vele elöször. Mivel nagyon göndör a hajam majdnem minden nap vasaltam és ezért eléggé tönkre ment. Mikor ezzel kivasalta a hajam ezzel a vasalóval nagyon puha lett és fényes:D kb 1hétig tart ez a "hatás" de ha 2-3 naponta mosod akkor olyan 4-5 napig. Összeségében teljesen megéri én most fogom megvenni augusztusban. Én a fodrászomtól fogom rendelni viszont ezt a joico oldalán is megtudod rendelni. 2.válaszoló voltam
2016. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!