Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha a bikinivonalam...

Noncsicat kérdése:

Mit tegyek, ha a bikinivonalam borotválkozás után, csúnyán kipattogzik?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek nyaralni, és elég kellemetlen. Addigra ami most van kb. Elmulik, de kezdődhet elölről, mert megint le kell ugye szednem. Mindig bekenem utána (Garnier) testápolóval.
2016. jún. 22. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy ne kenj rá semmit, vagy csak valami természetes cuccot. A Garnier tele van fura vegyi dolgokkal, erre pont nem alkalmas.

Inkább aloe vera vagy kamilla krémmel kend be.

Használj borotvazselét, nekem az jobban bejött mint a hab. Illetve legyen éles a borotva.

2016. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad utána testápolót kenni rá!!

Ha kenni akarsz valamit, akkor az valami gyógyhatású legyen, pl. Bepanthen, Neogranormon.

Ajánlom a gyantáztatást is. Kozmetikus gyorsan megcsinálja és ha csak a bikinivonalat kell, az nem is fáj nagyon.

2016. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Én étolajjal kenem be, aztán, hogy lemosam krémes tusfürdővel. Ez saját találmány nekem használ.
2016. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Testápoló előtt nem kelnem semmivel, és akkor még csúnyább volt. Éles borotvát használok (ez a terület az, ahol két használat után cserélem) egyébként hány pengéssel próbáljam? Zselét használok én is. Elkezdtem Bepanthen plussal kenegetni, de az sem segít. Gyantázva is volt már, na az tényleg horror volt.. Az étolajat kipróbálom. Nem lehet valahogy megerősíteni azt a bőrt?:D Igazán kezdem reménytelennek érezni a helyzetet...:)
2016. jún. 28. 07:54
 5/5 anonim válasza:
Kamillatea filtert kevés áztatás után fagyassz le és, ha megfagyott kend be vele a bőröd. Egyszerre hidrat@lja és gyógyítja
2022. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!