Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet ez a piros folt az...

Mi lehet ez a piros folt az orrom hegyén?

Figyelt kérdés

Lassan 2-3 hónapja megjelent egy piros folt az orrom tetején. Eleinte azt hittem, hogy pattanás, de nem, mert nem akar elmúlni. Próbáltam nyomkodni, megszúrtam tűvel.. amikor kivérzett utána halványabb lett, de újra visszajött.

Segítsetek, mi lehet ez és hogy lehet eltűntetni? Annyira zavar. Volt már valakinek hasonló? Menjek kozmetikushoz?



2016. jún. 24. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ég?viszket? Nem égetted meg valamivel? Kend be arckrémmel. És inkább bőrgyógyászhoz menj el mert lehet hogy a kozmetikus nem tud vele semmit csinálni,max tesz rá pakolást.
2016. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ég, nem viszket, egyszerűen csak ott van.
2016. jún. 24. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nézesd meg kozmetikussal,ennyi idő alatt már el kellett volna múlnia.
2016. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, gondolom azóta elmúlt neked. Nekem is ilyen van 3 napja. Mi segítette? Köszi!
2020. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!