Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kristálycukor szerű darabok...

Ha kristálycukor szerű darabok vannak a naptejben, akkor lejárt?

Figyelt kérdés

Fabulon 20-as.

Lejáratot nem tálaltam csak gyártási számot, bár lehet az ugyanaz?



2016. jún. 25. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és most vettem a Tescoban.

Gyártási szám: 24.03.16/02

2016. jún. 25. 17:31
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a termékek többnyire felbontás után 1-másfél évig állnak el. (van ami csak fél évig, de arra rá is van írva.)

Sosem találkoztam még darabos naptejjel, hirtelen az jutott eszembe, hogy lehet bőrradíros :D De nyilván egy naptej nem az. Próbáld meg összerázni, melegíteni, hátha homogén lesz.

Krémmánián néztem, nincsenek vélemények, de belinkelem neked ( [link] ), esetleg nézd meg egyesével az összetevőit, adhatnak-e rá okot, ha nagyon érdekel :)

A gyártási szám alapján sem lehet lejárt, maximum hibás. Menj vissza az üzletbe, nyomj ki egy kicsit egy másik flakonból, az milyen. Megpróbálhatod visszacserélni is.

Sajnálom, hogy konkrét választ nem tudtam adni, de talán ezek segíthetnek.

2016. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Nekem is a bőrradír volt az első gondolatom, de nem olyan. :D Aztán arra is gondoltam, hogy valami vicces kedvű gyerek beleszórt cukrot, de ez se túl valószínű.

Megpróbálom a melegítős dolgot, hátha beválik. :)

Nem olcsók a naptejek és azért idegesít, hogy még rossz is a minősége...

2016. jún. 25. 18:23
 4/5 opened paradise ***** válasza:
100%

Ezekszerint 2016-os.

Szerintem nem lesz tőle bajod.

2016. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mizujs?:)
2016. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!