Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon durva pattanasok utani...

Nagyon durva pattanasok utani voros foltokat hogyan tudnam hazilag eltuntetni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon pattanasos tipus, csak az az atlagos. Jonnek mennek az arcomon, nagyonmax 1-2 heten belul az osszes eltunik. DE, az orrom es a szam kozotti reszen mostansag kezdtek el elojonni durva pattanasok. 2015 novemberben jott ki az elso, azota volt kb meg 4-5 nem olyan veszes mint a novemberi. olyan tipusuak ezen a helyen a pattanasaim, hogy 1 hetig kb pirosak, duzzadtak, fajnak de nem lehet kinyomni oket, aztan vegre sikerul, de meg vagy 2 hetig nem huzodnak vissza. Most 2016 junius vege van es meg mindig nem mult el egyik helye sem. A pattanasok eltuntek, visszahuzodtak, nem erezni oket, de a piros foltok ott maradtak. Alig-alig halvanyodnak pedig mar nagyon sok het, honap eltelt :D .. Nem tudom mar mit csinaljak, de kikeszit mar. Mivel tudnam kifeheriteni a helyuket vegre? Van valakinek valami nevalt praktikaja, modszere?
2016. jún. 27. 15:50
 1/1 anonim válasza:
Én bőrgyógyászhoz mentem. Bátyámnak voltak problémái a pattanásokkal, de neki volt/van is valami a májával. De a bőrgyógyászom nagyon rendes volt és segített, attól függetlenül, hogy ez egy úgymond "tiniprobléma" lehet. Első lépésként a gyulladást csökkentettük (kénes aknegél, kénes arcmaszk, minden évszakban egy adott gyógyszert kellett szednem, vm kenőcs), második lépés a pigmentféle foltok eltüntetése (megint csak egy arcmaszk). Most is mennem kéne, igazából ő maszekban dolgozik, de nagyon rendes (szeghalmi).
2016. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!