Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hónaljszőrtelenítésre borotva,...

Hónaljszőrtelenítésre borotva, gyanta, vagy epilátor ajánlott?

Figyelt kérdés
Nem rég próbáltam az epilátort a lábamon,nem fájt annyira,mint amennyire mondták. Kellemesen csalódtam. Viszont a barátnőm azt mondta az epilátort semmiképp ne próbáljam ki hónaljon,mert bepisilek,annyira fáj. A borotba erősíti a szőrt,ezt sem szeretném annyira. A gyanta meg egyenértékű a borotvával. Most akkor melyik lenne a legjobb megoldás?

2016. jún. 28. 13:35
 1/9 anonim válasza:
Én is epilátort használok hónaljra és nem fáj annyira. Először persze fájt de hamar megszoktam és ha lábon sem fájt szerintem hónaljon sem fog. Úgy gondolom próbáld ki az epilátort nekem nagyon hatásos! ;)
2016. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy a gyanta egyenértékű a borotvával?Nekem gyanta után vagy 2 hét nem nő semmi,utána is lassan.
2016. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
epilátort még nem próbáltam hónaljon. Gyantát viszont igen, de az nem tetszett, mert kipirosodott tőle teljesen és utána fájt is. Úgyhogy én borotválom. 2 naponta. Oké, hogy erősíti a szőrt, de ha ilyen sűrűn csinálod te is, akkor aztán mindegy hogy erősödik e vagy sem, mert leborotválod ugyis, ami 2 percet vesz el az életedből naponta.
2016. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én borotválom. a gyanta nem egyenértékü a borotvával sőt inkább az epilatorral. Az is tövestül tépi ki a szőr...jó esetben.
2016. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,elírtam! Úgy akartam,hogy a gyanta egyenértékű szinte az epilátorral. :D
2016. jún. 28. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
epilátor. Ne növeszd túl hosszúra és akkor nem fáj. Én lassan 3 év után már érezni sem érzem. Ellenben a lábam mindig tele lesz szőrbenövéssel, így azt borotválom.
2016. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a borotva jó csak, mert az epilátor gyulladt szőrbenövéseket okoz mindenhol, hónaljon az eléggé fáj is... maga az epilálás nekem nem fáj sehol. Borotva meg nem erősíti a szőrt, ez egy ősrégi tévhit. Ha erősítené akkor a nők nagy része már olyan lenne mint egy majom.
2016. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
#7 pedig a borotva erősíti,nekem mindig egyre több és feketébb szőröm van utána,de nyilván mivel azt is leborotváljuk,ezért nem nézünk ki majmoknak :D Ezzel szemben gyanta után ritka a szőrzet és egyre csak ritkul további gyantázással.
2016. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,nagyon hálás vagyok! :)
2016. júl. 3. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!