Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Debrecenben létezik olyan...

Debrecenben létezik olyan hely ahol segítenének nekem (normálisan) kiválasztani a bőrszínemhez megfelelő cc krémet, vagy alapozót?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Drogériákban(rossmann,dm) a kutya nem foglalkozik ilyesmivel, a nagyobb márkaboltokban pedig szépen rábeszélnek valamire ami napfényben 300x világosabb/sötétebb mint a saját bőrszíned. Pár tipp:

-Ha alapozót próbálsz SOHA ne a kézfejeden nézd az árnyalatot hanem a nyakad állkapcsod vonalánál

-Ha találsz olyat ami jónak tűnik a próba alapján, nézd meg természetes fényben, ha úgy is tetszik akkor bármikor vissza mehetsz érte

- BB CC krémekből elég gyér(általában 3- light medium és dark)árnyalatok érhetőek el nagyon szerencsésnek kell lenned hogy az pont a te bőrszínedhez passzoljon bár a jellegéből adódóan jobban illeszkedik a bőrhöz

-Ha drogériás termékeket keresel a L'oreal True Match alapozókat szívesen ajánlom, nem egy betonfedés de szépen illeszkedik

Én magamnak keverem az alapozóm ill. ezekkel is dolgozok( Paris Berlin alapozók)de ha jól tudom a NYX is piacra dobott egy ilyen termékcsaládot, amivel kikeverheted a neked megfelelő színt- de ez sokkal macerásabb kezdőknek pl teljesen felesleges.

Remélem valamennyit tudtam segíteni

2016. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Douglasben segítenek. Én mondjuk match után kimennék a természetes fényre, és megnézném ott a sínt, mielőtt megveszem. Csak egy tipp :)
2016. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Pont az a baj hogy elég öreg vagyok már mégsem tudok egyszerűen alapozót vagy krémet venni, nagyon béna vagyok ebben. Már kerestem kozmetikust is aki megtanítana pár alap dolgot és konkrétan a számba rágná mit vegyek de nem találok egyet sem aki foglalkozna ezzel :(

2016. jún. 29. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!