Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok szemölcs eltünte...

Mit ajánlotok szemölcs eltüntetésére? Aki tud segítsen, fontos!

Figyelt kérdés

Mi a legjobb "házi praktika" vagy legjobb kezelési módja? Nem szeretnénk egyből orvoshoz menni leszedetni (nővérem kezén van), mert én már egyszer átéltem és hihetetlenül fájt jópár napig. Hallottam a vérehulló fecskefűről, de kíváncsi lennék a többi lehetőségre is. Ha esetleg nektek is volt, mi segített eltüntetni stb.

Előre is köszi!


2010. ápr. 13. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
a vérehulló fecskefű tényleg jó. párszor bekened és volt, nincs :) próbáld ki
2010. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg tapasszal,tejsavval esetleg,de az orvost nem helyettesíti.Nem árt vigyázni az otthoni szerekkel.
2010. ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Scholl szemölcstapasz. Nekem kiszedte őket. Bár nem tudom, hogy neked mekkora, mert nekem picik voltak, de azóta sem jöttek vissza. Egyszerűen rá kell rakni a szemölcsre belőle egy kis tapaszt, én még át szoktam tekerni sebtapasszal is. Mivel ilyen szalicilsavas oldattal van átitatva, leszedi a bőrt a szemölcs körül, aztán megint raksz rá, megint szed le... és egyszercsak elértem a szemölcsök gyökeréhez, amit meg simán ki tudtam kaparni. Elé undi :D
2010. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Nem akarok undorítónak tűnni, sem gusztustalankodni, de nagyanyáink bevált receptje volt a menstruációs vérrel való bekenés....Bocs, de tényleg létezik ez a gyógymód :)))

2010. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kutyatej(pitypang)-ot nyomj rá közvetlenül a szemölcsre.
2010. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat! remélem segítenek.

igazából nekem régen volt sok, most a nővéremnek van egy mondhatni nagy az ujján. :(

2010. ápr. 15. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!