Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használta már valaki ezt a...

Használta már valaki ezt a terméket (kókuszolaj), egy bizonyos márkáját? Lentebb link.

Figyelt kérdés

[link]


Ha ezt használtad, kérlek, írj, akár privátban!


Érdekel, hogy jobb-e, mint más termékek? Elvileg ez hidegen sajtolt...



2016. jún. 29. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Én csak hidegen sajtolt olajokat használok, de ez nagyon drága. Attól függ mire akarod használni, bő olajban sütéshez én sima hidegen sajtolt napraforgó olajat használok, az is 1300 ft egy liter. Ezt a kókuszolajat inkább kozmetikum készítéséhez használnám, de szerintem kozmetikumnál nem olyan fontos, hogy hidegen sajtolt legyen. Más ha valamit megeszel, vagy a bőrödön szívódik fel.
2016. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Á, nem sütéshez, főzéshez szeretném vásárolni. Bocs, ez kimaradt a kérdésemből!


Arcbőrömre és a testemre használnám. Azt olvastam, hogy bőrön keresztül is nagyon jó a felszívódás (tehát nem csak az a fontos, hogy mit nyelek le, hanem ugyanannyira számít, hogy mit kenek magamra). A bőröm elég érzékeny, fontos, hogy minőségi cuccot kenjek rá. És csakis természeteset.


Eddig voltak nagyon negatív tapasztalataim, úgyhogy nagyon meg kell gondolnom, hogy mibe fektetem a pénzikét.


Köszi, hogy írtál!

2016. jún. 29. 11:20
 3/10 A kérdező kommentje:

Figyeljétek a témakört: "Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás"


:-)

2016. jún. 29. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Én figyeltem a témakört, de így sem volt egyértelmű, aztán lehet, hogy én vagyok a hülye.

Persze a bőrödön keresztül is felszívódik, de nem olyan mértékben, mintha megeszel valamit, vagy pl. a körmödön keresztül szinte semmi nem szívódik fel.

Ha viszont már gondot okozott neked a kokuszolaj, akkor vagy vegyél tisztábbat, vagy helyettesítsd más olajjal. Így a te esetedben lehet, hogy megvenném ezt a terméket, az ára ellenére is.

2016. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon sokan használják a kókuszolajat bőrápolásra (szerintem egyértelmű a kategória miatt a kérdésem, de nem baj, hogy írtál.)


[link]


Arra vagyok kíváncsi, hogy aki használta már, neki milyen volt. Sok termék van, némelyiknek elég boros az ára, vásárlás előtt szívesen olvasnék személyes tapasztalatokat.

2016. jún. 29. 13:02
 6/10 A kérdező kommentje:
(A transzdermális tapaszoknál is használják a bőrön keresztüli felszívódást, gyógyászatban.)
2016. jún. 29. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én használom, nem írtam volna ide, ha azt sem tudom mi az :) de nagyon olcsón veszem, nem a legjobb minőség és nem volt vele gond eddig, az olajokat nagy mennyiségben nem kenném egyébként arcra, mert egyszer, amikor elkezdtem a keverékeimet gyártani, túlzásba vittem és kijött rajtam egy ugynevezett perioralis dermatitis, nagyon nehéz volt tőle megszabadulni és nagyon csúnya volt, egyértelmű, hogy a túl sok olajtól lett. Én a dezodoraimat csinálom kokuszolajbol és néha testápolót. Na remélem lesz valakinek hasznosabb tapasztalata.
2016. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Planetbiot használtad?
2016. jún. 29. 13:39
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez inkább főzéshez van. Ez ugyanolyan, mint nálam a kakaóvaj, dezodorba olcsót rakok, nem annyira jo minőség, de a bőrödre teljesen jó, egészséges, az is bio, sokan megeszik ezt is, én nem tenném. Házi csokoládét viszont egy baromi drága bio kakaóvajbol csinálok. Ha nagyon sok pénzed van, akkor úgyis mindegy, akkor vedd meg ezt a drágát, csak én nem látok nagy különbséget eközött, meg aközött, ami most nekem van itthon.
2016. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, tényleg nem értetted meg a kérdést vagy nem volt érthető! :-)

A linket azért illesztettem be, mert az az a bizonyos márka (Planetbio), amelynek használóinak tapasztalataira vagyok kíváncsi!


No mind1!


A kérdésem most kifejezetten a Planetbiot használókhoz szólt! Csak azért nem írtam bele a fő kérdésbe a márkanevet, mert nem tudtam, hogy reklámnak tekintenék-e a modik, ezért adtam meg a kifejtő részben a linket.


Azért köszi, hogy írtál!

2016. jún. 29. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!